AMD driver güncelle kısmı yok

KS
KS
"PHANTOM"

"PHANTOM"

Centipat
Katılım
20 Nisan 2020
Mesajlar
528
Makaleler
1
Çözümler
2
Windows Update bazen eski sürücüyü yükleyebiliyor. Engellemek için wushowhide kullanabilirsin. Önce Radeon Software'ı kaldır, kurulumda fabrika ayarlarını seç, yükle. Sonrasında wushowhide ile güncellemeyi gizle, Windows tekrar yüklemeyecektir. Windows üzerinden aygıtlar için otomatik yazılım yüklemeyi kapatabiliyorsun aslında ancak bazen işe yaramıyor.
Merhaba.Biraz geç yazdığım için özür dilerim.Ana sorunum çözüldü driver i kaldırıp kendi sitesinden indirince güncelleme yeri geldi.Ama Advences Micro Devices diye bir güncelleştirmeyi her yaptığımda güncelleştirme yeri gine gidiyordu wushowhide uygulamasını indirip kurdum sorunum çözüldü.Herhangi bir zararı varmıdır?Güncelleme denetle dediğim zaman hatalı olan güncelleştirme gözükmüyor.
 
KS
KS
"PHANTOM"

"PHANTOM"

Centipat
Katılım
20 Nisan 2020
Mesajlar
528
Makaleler
1
Çözümler
2
@"PHANTOM" Sadece onu saklasanız yeterli. Diğer güncellemeleri engellemez.
Hocam siz demiştinizya Windows üzerinden aygıtlar için otomatik yazılım yüklemeyi kapatabiliyorsun diye ben şimdi bunu kapatsam olurmu?Sadece bu güncelleme için değil bazı güncellemelerdede hep böyle hatalar oluyordu.Kapatsam azda olsa yararı olurmu?Veya zararı.
 
Yukarı