AMD E1-2100 HD Graphics 8210 2 GB RAM CS:GO kaldırır mı?

Burak Köz

Hectopat
Abilerim ve ablalarım benim eskiden kullandığım bir laptop vardı özellikleri;
AMD E1-2100 1.00 GHz.
HD Graphics 8210.
2 GB RAM.
64 Bit.
Windows 10 Pro.

Sizce CS:GO kaldırır mı? 640x480 En düşük grafiklerde bile oynarım ama kaldırır mı? Merak ediyorum yazarsanız sevinirim.

Kardeş benim pc yle aynı herşeyi ilk olarak işletim sistemini 7 veya 8.1 yap windows 10 da kasma yapar zaten ramın az benim pcde windows 10 du oyunu indirdim oyun başlamadan kapandı bir kere açıldı odaa fps 2 idi sonra ramını 4 gb a çıkart sonra youtubeden pc hızlandırma videoları izle önerim desparados onu izle adam bi hızlandırıyo neyse bunları yaparsan kasmas ama buradaki en önemli şey windows 10 kullanman bence windows 8.1 veya 7 yap iyi günler

Kardeş benim PC'yle aynı her şeyi ilk olarak işletim sistemini 7 veya 8.1 yap Windows 10'da kasma yapar zaten RAM'ın az benim PC'de Windows 10'du oyunu indirdim oyun başlamadan kapandı bir kere açıldı odaa FPS 2 idi sonra RAM'ını 4 GB'a çıkart sonra YouTube'den PC hızlandırma videoları izle önerim desparados onu izle adam bir hızlandırıyor neyse bunları yaparsan kasmas ama buradaki en önemli şey Windows 10 kullanman bence Windows 8.1 veya 7 yap iyi günler.

Reis tavsiyen için sağ ol ama yeni laptop aldım 250'yi bile görüyorum artık FPS'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı