AMD ekran kartı driverı kurulmuyor

Coolkaan123

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bundan 4-5 ay önce tanıdık laptopa RAM takmaya çalışıyordu biraz zorladı RAM'i taktı yerine. Daha sonra ekran kartı nasıl desem arada bir geliyordu, yani arka tarafına küçük darbe aldığında sanki ekran kartı yerine oturmuş gibi geliyordu oyunları kasmadan oynuyordum. Şimdi ise DDU'u programıyla hem Intel HD 3000 hem de AMD HD 7400m'i kaldırıp tekrardan kurdu. Intel'in kuruldu fakat AMD kurulmuyor. Acaba sorunu nedir? GTA SAMP oynuyorum aşırı kasma var oyunda AMD'nin kendi ekran kartı olsa 60 FPS alıyorum rahat. Acaba anakarttan mı bozuldu yoksa ekran kartı chipseti mi bozuk? Laptop markası ise HP Pavilion g6-1036ET şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yuva, kart veya kart haznesi bozulmuş olabilir, bu yüzden kartı görmeyip driver'ı kuramıyor olabilir. Kontrol etmeni, eğer bilgi sahibi değilsen bir servise göndermeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı