AMD Ekran Kartı Güncellerken DDU İle Sürücüyü Silmeye Gerek Var mı?

Radeon ekran kartımın sürücüsü AMD Catalyst şu anda galiba. İnternet sitesinden baktım ve bilgisayarıma uyumlu olan sürümü 18.2.2 sürümü varmış, hemen indireyim dedim fakat aklımda bir soru var. Bu sürücüyü kurmadan önce DDU denen bir program varmış herhalde onunla kaldırıp indirdiğim sürücüyü mü yüklemem lazım yoksa direkt yüklesem sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Radeon ekran kartımın sürücüsü AMD Catalyst şu anda galiba. İnternet sitesinden baktım ve bilgisayarıma uyumlu olan sürümü 18.2.2 sürümü varmış, hemen indireyim dedim fakat aklımda bir soru var. Bu sürücüyü kurmadan önce DDU denen bir program varmış herhalde onunla kaldırıp indirdiğim sürücüyü mü yüklemem lazım yoksa direkt yüklesem sorun olur mu?
Sürücüyü denetim masasından kaldırmanı pek önermem. Denetim masasından silince kalıntı bırakıyor DDU ile yaparsan AMD hakkında bir şey bırakmaz. Bana güncelleme gelmiş az önce DDU ile kaldırdım. Temiz kurulum yapıyorum DDU en iyisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gereksiz yere kaldırmaya gerek yok. Nvidia için GeForce Experience, AMD için ise AMD Software üzerinden güncelleme yapabilirsiniz.

Eğer sorun çıkarsa da konu açtığınızda DDU işleminin gerekip gerekmediğini size söylüyoruz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı