AMD Ekran Kartı Kurunca atikmpag.sys hatası

AXSENS

Hectopat
Makaleler
1
Ekran kartım AMD Radeon 7600M Series. Bilgisayarı aldıktan yaklaşık 2-3 sene sonra çıktı bu sorun.
Ekran kartımı kurduktan sonra PC donmaya başlıyor. Herhangi bir oyuna girince ise mavi ekran veriyor. 3 tane hata alıyorum: 1.si atikmpag.sys hatası, 2.si VİDEO_TDR_FAİLURE, 3.sü DPC watchdog violation hataları. Bu hatalar değişiyor. Mesela bu ekran kartıyla oyuna girince atkmpag.sys hatası alıyorum. Bu hatalarla ilgili bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Güncel bir Windows sürümünde deneyiniz.
Cevap veremedim kusuruma bakmayın.
İlk önce Windows 10 kullanırken çıktı bu hata Win 8 denedim Win 7'yi de denedim hepsinde aynı hatayı alıyorum.

Ben bu hatayı önceki kullandığım Windows sürümlerinde almıştım. Sonra hataları sürekli aldığımdan dolayı güvenli moda geçip ekran kartını kaldırdım. Sonra Windows 8'e geçtim. Ekran kartımı bir daha yüklemediğim için Minidump'a hata kodları hakkında dosya gelmemiş. Eğer bir daha hata alırsam size ulaşabilir miyim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı