AMD ekran kartı sürücüleri farklı dizinlere kurulabilir mi?

ritminkolesi

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
Selamlar,

Windows 7'de bir şekilde bu durumu aşmıştım, sistemleri Windows 10'a güncellememiz gerekiyor.

Server sistemi kullanıyoruz, 2 farklı ekran kartımız var AMD 7850 ve AMD R9 270X. Bunların sürücüleri ayni aslında ama server ile sistemleri açınca en son hangisini kurmuşsam o çalışıyor.

Toplam 4 ekran kartı var, diğerlerinin sürücüler farklı olduğu için sorun yaşamıyorum.
Örnek olarak R9 270X sürücüsünü C>AMD içine kursam, AMD 7850 sürücüsünü System32>Drivers içine.

Buna benzer yöntemler ile farklı klasörlerden çalıştırma durumu olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar,

Windows 7'de bir şekilde bu durumu aşmıştım, sistemleri Windows 10'a güncellememiz gerekiyor.

Server sistemi kullanıyoruz, 2 farklı ekran kartımız var AMD 7850 ve AMD R9 270X. Bunların sürücüleri ayni aslında ama server ile sistemleri açınca en son hangisini kurmuşsam o çalışıyor.

Toplam 4 ekran kartı var, diğerlerinin sürücüler farklı olduğu için sorun yaşamıyorum.
Örnek olarak R9 270X sürücüsünü C>AMD içine kursam, AMD 7850 sürücüsünü System32>Drivers içine.

Buna benzer yöntemler ile farklı klasörlerden çalıştırma durumu olabilir mi?

Öyle bir şey olacağını zannetmiyorum.

Sunucuyu KVM ile bölüp ekran kartlarını "host-passthrough" ile kullanmanız mümkünse ancak bu şekilde sorunsuz olabilir diye düşünüyorum, zira diğer seçeneklerde çakışma durumunun yaşanması çok olası.

Cevaplar için teşekkürler, sadece sürücü dosyalarını kurarak ikisini de sorunsuz kullanabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı