AMD ekran kartı sürücüleri yükledikten sonra görüntü kalitesi düştü

€mre

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, sürücüleri yükledikten sonra ekranım bozuldu, görüntü kalitesi düştü. Tam ekran olmamaya başladı. Görüntü ayarlarından değiştirincede hiçbir şey etkili olmuyor. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Chihiro Evet sorunu çözdüm ekranla alakalıymış yani televizyon ekranı kullandığımdan dolayı görüntüyü kötü gösteriyormuş yeni monitör aldığımda sorun düzeldi yeni aldığım monitörün markası : asus vp249qgr yani diyeceğim bilgisayar için bir monitör alınca sorun kalmıyor iyi forumlar.

@Chihiro Evet sorunu çözdüm ekranla alakalıymış yani televizyon ekranı kullandığımdan dolayı görüntüyü kötü gösteriyormuş yeni monitör aldığımda sorun düzeldi yeni aldığım monitörün markası : asus vp249qgr yani diyeceğim bilgisayar için bir monitör alınca sorun kalmıyor iyi forumlar.
Çok teşekkürler.

Eki Görüntüle 626864
@Lian La-Fey
telefondan baktım sıkıntı monitörde
Aynı sorun bende de var, HD7850 Kullanırken bir sorun yoktu ancak RX 6700XT ye geçtim görüntü bi bozuk karıncılanma desen değil, sanki pixeller birleşiyor gibi. Bende TV kullanıyorum ayrıca CS:GO da 1600x1200 de oynuyordum şimdi ayarlarda 1280x1024 var oda gitmiş, VGA dan HDMI a geçtim ondan kaynaklı olabilirmi?
1654115376119.png
Fotoğraf böyle görünüyor yakınlaştırınca okunur hale geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı