AMD ekran kartı sürücüsü yüklenirken PC donma sorunu

Berkay İçöz

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bilgisayara format attim. Formattan sonra ne Windows updatein yaptigi guncelleme, nede benim manuel yaptigim guncelleme ise yaramiyor.

Mesela AMD'bin sitesinden son driveri indirdim kuruyorum, biraz ilerledikten sonra PC tamamen donuyor. Ancak resetle duzeliyor tabii bunda da yuklenmemis oluyor.

Kart: R9 270x

Lutfen biri cevap versin cildirmak uzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayara format attim. Formattan sonra ne Windows updatein yaptigi guncelleme, nede benim manuel yaptigim guncelleme ise yaramiyor.

Mesela AMD'bin sitesinden son driveri indirdim kuruyorum, biraz ilerledikten sonra PC tamamen donuyor. Ancak resetle duzeliyor tabii bunda da yuklenmemis oluyor.

Kart: R9 270x

Lutfen biri cevap versin cildirmak uzereyim.
Sorununu çözebildin mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
ayni problem bende de var format bile ise yaramiyor bios dahil sapa saglam calisan ekran karti birden calismiyor oldu .goruntu alabiliyoruz driver yuklemeden once ve guvenli modda da giris yapabiliyorum . buyuk ihtimal chip ollmali su isitma yontemini denicem artik pes ettim burada kesin haber ederim sonuclari bu ararda ekran kartim amd r9 290

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı