Amd Ekran Kartı Yanında Battlefield 4

GamerBurkay

Hectopat
İnternette Amd nin bazı ekran kartlarının promosyon amaçlı yanında oyunlarla verildiğini duydum. Bu doğru mu? Doğruysa net bilgiyi tam olarak nerden edinebiliriz. Vatan'ın internet sitesinde baktığımda bu tarz açıklamalar yok.

Vatan 'da hiçbir, kart için açıklama yok. Ancak vatan computer 'un mağazasına gidip, sorarsanız yardımcı olurlar. Ve battlefield 4 verirler 'sede origin veya steam kodu verirler.

- - - Güncellendi - - -

Evet origin key verilecekmiş. Fakat Türkiyeye verilmiyecek diye biliyorum.

Furkan hocam öyle birşey imkansız. Türkiye veya başka bir ülke 'de fark yok. Sen mağaza 'dan gidip, öğrenirsen %99 origin keyi alırsın.

Vatan Bilgisayar pek yolum üzerinde olmadığı için uğramıyorum ama yakın zamanda gidip bir öğreneceğim. Zaten 1-2 ay içerisinde yeni sistem toplayacağım o kadar paranın arasında birde 75 TL fazladan oyuna para vermek istemem.

Vatan Bilgisayar pek yolum üzerinde olmadığı için uğramıyorum ama yakın zamanda gidip bir öğreneceğim. Zaten 1-2 ay içerisinde yeni sistem toplayacağım o kadar paranın arasında birde 75 TL fazladan oyuna para vermek istemem.

Bende istemem, ancak hiç belli olmayabiliyor. Zaten drr4 ram ve yeni nesil işlemciler çıkacağı için, sistem toplamayı erteledim. Bende sistem toplayacağım ama, yeni nesil işlemciler ve drr4 ramlar uygun olucak mı ? Bunu ilerleyen zamanlar 'da göreceğiz.

R9 290X ile birlikte veriliyor.
ASUS-R9290X-G-4GD5_box-1000x749.jpg

Vatan 'da hiçbir, kart için açıklama yok. Ancak vatan computer 'un mağazasına gidip, sorarsanız yardımcı olurlar. Ve battlefield 4 verirler 'sede origin veya steam kodu verirler.

- - - Güncellendi - - -

Furkan hocam öyle birşey imkansız. Türkiye veya başka bir ülke 'de fark yok. Sen mağaza 'dan gidip, öğrenirsen %99 origin keyi alırsın.

Buyur hocam.

AMD Radeon R9 Ekran Kartı Alana Battlefield 4 Hediye ! | Donanımcı Baba

- - - Güncellendi - - -

R9 290X ile birlikte veriliyor.
ASUS-R9290X-G-4GD5_box-1000x749.jpg

Yok hocam tüm R9 serisine verilecekmiş.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı