AMD Fury, Radeon 200 ve 300 Serisi Ekran Kartlarının Desteği Sonlandırıldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
AMD Fury, Radeon 200 ve 300 serisi ekran kartları

AMD, yayınlamış olduğu blog yazısıyla beraber Radeon 200 ve 300 serisi ekran kartlarını artık desteklemeyeceğini duyurdu. AMD, geride bıraktığımız saatlerde Radeon Software Adrenalin 21.6.1 güncellemesini yayınlamıştı. Yayınlanan bu güncellemeyle FidelityFX Super Resolution (FSR) özelliğini kullanıma sunan firma, aynı zamanda AMD Radeon 200, 300 ve Fury serisi ekran kartları başta olmak üzere bazı modeller için de […]

Devamı: AMD Fury, Radeon 200 ve 300 Serisi Ekran Kartlarının Desteği Sonlandırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ben 7000 serisine ait bir ekran kartı kullanıyorum, açıkçası ürün güzel. Ama yazılım gerçekten çok kötü, AMD yazılım konusunda berbat diye düşünüyorum. Bir güncelleme çıkıyor video çekme veya ekran görüntüsü alma özellikleri gidiyor. Düzeltme amaçlı bir güncelleme çıkarıyorlar bilgisayar aniden kendi kendine kilitleniyor. Yazılımı silip tekrar siliyorum ve bir süre sonra benzer şeyler yaşanıyor. Keşke Nvidia alsaydım diyorum...

Biz belki R9 serisine FSR teknolojisi gelir diye bekliyoruz. RX 460 gibi kartlardan daha güçlüler çünkü.
Ama gelip desteğini sonlandırıyorlar gerçekten çok üzücü bir durum.

Geri
Yukarı