AMD FX 6300 Sistemde Knight Online Kasma

Muhammet Kos

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle sistem özelliklerim:

AMD fx 6300 işlemci
Asus r7 265 ekran kartı
8 gb 1333 mhz ram
500 watt psu
İşletim sistemi olarak w10 kullanıyorum.
Msi anakartım var

Sorunuma gelince çoğu kez duydunuz bunu ama malesef ben de aynı şekilde Knight'ın kasmasından muzdaripim. Bırakın pk'yı 10 kişilik ortamda bile fps 10, 20, 30'larda geziniyor. Oyunun ayarlarını en düşüğe alınca maksimum 10 fps daha artıyor. Oyundayken işlemci kullanımı %30-40, ekran kartı kullanımı ise %25'i aşmıyor malesef. KnightOnline için tek çekirdek performansının yüksek olması lazım biliyorum ama arkadaşımın işlemcisi çok eski intel ve benim işlemciyle ikisinin çekirdek performanslarına baktım benim işlemcinin tek çekirdek performansı daha yüksek. Onda gayet akıcı bir şekilde oynayabiliyor oyunu ama bende neden böyle oluyor anlayamadım. Bilgisayarın ekran kartı, işlemci, güç kaynağı ve ana kartı alalı 2 ay olmadı. Kendim sorunu çözmeye çalıştım ama nafile. Virüs taraması yaptım, advanced sytem care'i denedim. Görev yöneticisinden benzeşmeyi ve CPU kullanımlarını yaptım ama gene de değişme olmadı. Yanlış yere konuyu açtıysam veya bi yanlışlık yaptıysam affola. Yardımlarınızı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı