AMD FX 8320 ve GTX770 Sistem Toplama

Hayırlı olsun. Güzel sistem. :D

Burak Dereli, Gigabyte çok kaliteli bir marka. RAM konusunda ise 1866MHz olsaydı daha iyi olurdu ama çok sıkıntı çıkarmaz. :)

Hiç düşünmemiştim. Bilgilendirdiğin için teşekkürler bacuba. Gigabyte'in ne anakartına ne de ekran kartına güvenemezdim...

- - - Güncellendi - - -

Can Soylu GTX 770 iyi bir karttır, fakat SLI yapmayacaksan yeni nesil R9 280X alman daha mantıklı olur bence. Alacağın zaman konu açabilirsin.

SypeR çok şanslısın. Darısı başımıza ne diyelim... İnşallah yazın fiyatlar ucuzlar da ben de güzel bir bilgisayar toplarım kendime...

- - - Güncellendi - - -

Bu arada o bütçeye Gigabyte ve 1600 Mhz bellek olmamış...

- - - Güncellendi - - -

Güle güle kullan...

Hayırlı olsun. Güzel sistem. :D

Burak Dereli, Gigabyte çok kaliteli bir marka. RAM konusunda ise 1866MHz olsaydı daha iyi olurdu ama çok sıkıntı çıkarmaz. :)

Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun.

İnşallah bize de nasip olur...

Aga bende boyle bi sistem alicam 770 nasil . Ilk gorus felan?
Ha bu arada hayirli olsun , darisi bizim basimiza.

Hiç düşünmemiştim. Bilgilendirdiğin için teşekkürler bacuba. Gigabyte'in ne anakartına ne de ekran kartına güvenemezdim...

- - - Güncellendi - - -

Can Soylu GTX 770 iyi bir karttır, fakat SLI yapmayacaksan yeni nesil R9 280X alman daha mantıklı olur bence. Alacağın zaman konu açabilirsin.

Burak Dereli, AMD işlemciler 1866MHz destekler. Ama 1333MHz olsa bile çalışır. Ama yanlış anlama önerirken 1866MHz önermeye çalış. Ya da alırken. :)
Öncelikle herkese teşekkürler. Darısı sizinde başınıza artık :) Shadow Play ile en yakın zamanda birkaç GamePlay yayınlayacağım. Aslında bende 1866MHz alacaktım fakat bilgisayarcımın aldığı sitelerden stok kalmamış mecbur 1600Mhz taktım. Ama öyle aman aman bir fark yok bence.. Ve sistemi toplam 2.500 TL'ye mâl ettim. Öncelikle evde Full HD olarak test ettiğim oyunlar. Crysis 3 - Crysis 2 - AC Brotherhood - Blur - NFS Rivals . Hepsinde olabilecek tüm ayarları en üst düzeye getirdim. Crysis 3 --> Min. 65 FPS | Crysis 2 --> Min. 85 FPS | Brotherhood --> Min. 95 FPS | Blur --> Min. 75 FPS | Rivals --> Min. 68 FPS ... Daha Hitman - Prototype - Skyrim - BF4 - DMC 2013 - Metro Last Light - AC Revelations - AC III - AC Black Flag var ama test edemedim onları. Şuanlık tek sorunum Rivals'ta.. 10 - 15 dakika içinde sistemi çok ısıtıyor ve otomatik kapatıyor. Geri kalanında tık yok. Bu arada Eğer Gigabyte 3x Windforce alacakların dikkatine : Kartı soğukken açtığınızda dikkat ederseniz 2 fan dönecek sadece. 3. durmuş bir seviyede olacak. Ama ne zaman yük altına girmeye başlarsa işte o zaman oda soğutmaya katılıyor. Yani dönmüyor diye bozuk sanmayın kartı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı