AMD FX 8320 ve GTX770 Sistem Toplama

Öyle oldu vallaha hocam :) Ayrıca GTX800 2014'de çıkacağı burada yazıyor. GTX 790 çıktıktan hemen sonra çıkacakmış. AMD atak yapınca, etekleri tutuştu adamların :)

GeForce 800 Series - Wikipedia, the free encyclopedia

Kod:
 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=sans-serif]The first GeForce consumer-class products based on the Maxwell architecture are expected in 2014, ...
Valla orada ben ingilizce bilmiyorsam eğer
Kod:
 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=sans-serif]İlk GeForce tüketici ürünlerine dayalı sınıf Maxwell mimarisi 2014 yılında gerçekleşmesi bekleniyor. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=sans-serif]
yazıyor :D

Kod:
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]The first GeForce consumer-class products based on the Maxwell architecture are expected in 2014, ... [/FONT][/COLOR]
Valla orada ben ingilizce bilmiyorsam eğer
Kod:
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]İlk GeForce tüketici ürünlerine dayalı sınıf Maxwell mimarisi 2014 yılında gerçekleşmesi bekleniyor. [/FONT][/COLOR]
yazıyor :D

Öyle diyor fakat ben başka bir yerde daha okumuştum ilk çeyreğinde çıkacak diyordu. Ama sen istediğini alabilirsin.

Sistem de mecbur birkaç şey değiştirmek zorunda kaldım. Alacağım yerde tam olarak bu parçalar bulunmadığından.

İşlemci : FX-8350
Anakart : Asus M5A97 R2.0
Bellek : HyperX Black 1866Mhz
E.Kartı : Asus DCU2 GTX770
Kasa : TT Commander 700W
+
Monitör : Tam olarak belli değil. Ya 1MS 27" Viewsonic ya da 24" Asus monitör olacak.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı