AMD FX 8350 GTX 1050 Ti oyun performansı

AMD FX 8350 GTX 1050 Ti oyunlarda nasıl bir performans verir?

1-PUBG Mobile.
2-GTA 5. Gibi oyunlarda...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD FX 8350 GTX 1050 Ti oyunlarda nasıl bir performans verir?

1-PUBG Mobile.
2-GTA 5. Gibi oyunlarda...
FX 8350 eskilerin binbaşı... 1080Ti kullanıyordum hız aşırtıp güzel bir kule tipin varsa ve airflow iyise ileride 2060 tarzı bir şey alıp daha da şahlatırsın sistemi. Ama çok ta yatırım yapmamaya çalış.
Kasma donma olmayacaktır hiçbir oyunda eğerki işlemcin iyi soğutulursa tabii. Soğutma gerçekleşmezse anlık takılmalar söz konusu olabilir FX'te.

Eski sistemlerinden bir tanesi FX 8320 işlemcili bir sistemdi. PUBG Mobile de sürekli kasmalar, donmalar oluyordu. İşlmeci oyunu besleyemiyordu.

Ekran kartı neydi acaba?

Ekran kartı neydi acaba?
Benimki şuan 650 ti 1050 ti ye geçmeyi düşünüyorum
RAM, sıcaklık değerleri, ekran kartı nelerdi? FX6100 ve 1050 ile çok rahat oynadım arkadaşın dediği oyunları. RDR2 gibi oyunları da rahatça oynuyorum, sıcaklıklar iyiyse bir sorun çıkarmaz.
8 gb ram 2199 mhz Ekran kartıda 650 ti şuanki sicaklik değerlerine bakmadım

RAM, sıcaklık değerleri, ekran kartı? FX8350 ve 1050 Ti arkadaşın dediği oyunlara yeterli.
16gb 1866 Mhz Ram, Rx 580, daha öncesinde R7 370 2G, ne yaptıysam donmaların kasmaların önüne geçemedim. Anlatmak istediğim bence işlemci çok güçsüz kalacaktır. Bu dediklerim Pubg Mobile için geçerli. Mesela Steam PUBG de böyle bir sorun yaşamıyordum.

Geri
Yukarı