AMD FX-8350 PC Toplama

BartAltug

Kilopat
Genelde oyun oynamak için bir bilgisayar alacaktım. Dizüstü bilgisayardan vazgeçip, kasa dizmeye karar verdim. Hala intel mi yoksa AMD mi olsun diye kararsızken bir arkadaşım bunu önerdi. 2500 Tl gibi bir fiyata denk geliyor. Sizce sistem nasıl ? Bu sistemi alırsam oyun performansı ne olur sizce. Teşekkürler şimdiden...

Kasa :
Aerocool Strike-X Xtreme Black Edition 650W 2 x USB 3.0, 3 x Fan, SSD Ready Mid-Tower Siyah Oyuncu Kasası
İşlemci :
AMD FX-8350 AM3+ 16MB 4GHz Sekiz Çekirdekli Çarpan Kilitsiz İşlemci
Anakart :
Asus M5A97 EVO R2.0 AMD 970 AM3+ DDR3 SATA3 USB3 ATX Anakart
Bellek :
Corsair Vengeance 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit PC Belleği (CMZ8GX3M2A1600C9R)
Ekran Kartı :
MSI GTX580 Twin FrozR II OC 1536MB DDR5 384 Bit Pci Ekspres Ekran Kartı
HDD
WD Caviar Blue 1TB 7200 RPM 64 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK (WD10EZEX)
2.5

Son düzenleyen: Moderatör:
LonelyHart gayet güzel sistem toplamış. Üstelik şu an gtx770 indirimde ve daha da güzeli yanında Asus Echelon kulaklık hediye. Gayet iyi bir kulaklıktır.

Gayet güzel sistem önerisi olmuş. Almanızı tavsiye ederim. Hele ki oyun için mükemmel olur. Ancak özellikle soğutucu şiddetle öneririm. NFS Run, Far Cry 3, Tomb Radier ve GTA 4 gibi oyunları full ayarlarda oynamama rağmen Mersin gibi gölgede bile sıcağın 40 derece olduğu bir memlekette işlemcimin ısısı 45 dereceyi geçmiyor. İyi ki almışım dediğim parça soğutucudur.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim sistem kafama yattı gibi. Bir sorum daha olacak. Önceden çoğu oyunu oynardım fakat hem okul hem de sıkıldığımdan dolayı belirli oyunları takip ediyorum. Bu serilerden en çok sistem gerektirenler "Battlefield" ile "Crysis". Sizce bu oyunlarda nasıl performans alırım bu sistemle ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı