AMD FX-8350 sistem yorumu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kamil Şen

Hectopat
Alcaklarım;

AMD FX-8350
GTX760 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kartı
970A-D3 AM3+ AMD 970/SB950 DDR3 2000MHz (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart
CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance Pro DDR3 1866MHz CL9 Siyah Soğutuculu Ram

Mönütör = samsung 18.5 inc 1360x768 çözünürlük ( Bu monitör elimde var

Bir de arkadaşlar Kasa ve power tavsiyesi verir misiniz? İki birleşik veya ayrık
Çok pahalı olmasın.

Dipnot = Benim arkadaş dediki bu sistemi alırsan bu monitör önümüzdeki tüm oyunlara 2 yıla kadar tüm oyunları ultra da oynarsın dedi, bu sistem seni 4 yıl götürür dedi. Ne kadar doğru o size bağlı. İşlemci olsun ekran kartı olsun ram olsun her şeyden yorumlarınızı bekliyorum. Sadece bana bunların yerine sunu alan demeyin lütfen sadece yorumlayın ve sorularıma cevap verin. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok edenclaw benim için bu sistem iyi, sadece yorumu bekliyorum şu an. Nasıl bir sistem olmuş? Ne kadar idare eder ?

O size kalmış, sistem kötü değil.

Aynı işlemci ve ekran kartı bende var kardeşim, sistem güzel. Ancak Edenclaw'ın dediği gibi işlemciyi FX6300 yapıp ekran kartını yükseltebilir, böylece oyunlarda daha yüksek fps ve kalite alabilirsin. Ekran kartını R9 280X yapabilirsin mesela.

İşlemci olarak 6300 yeter. Aradaki farkla ekran kartını GTX 770 ya da R9 280X yaparsan işte o zaman ultrada yardırırsın. Arkadaşın belli ki pek hakim değil darboğaz yapar falan derse kulağını çek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı