AMD FX 8350 Sistemin Fiyatı İyi mi?

xery345

Kilopat
Daha fazla  
Herhangi bir sorun vs olur mu ? Sistem bu fiyata iyi mi ? (Fiyat biraz pahalı çünkü yanında bir kaç şey daha alıyorum klavye monitör vb.

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem iyi olmuş fakat Everest kasayı değiştirmelisiniz. Çok kalitel bir PSU ve yapıya sahip değil. Forumda'da pek önerilmeyen bir marka.

Arkadaşlar hesabım kısıtlandığı için buradan yazıyorum ram ve kasayı düzelttim ram biraz pahalıydı. Birde bu kasada fan varmı ? Gtx 960 Ekran kartı buna sığarmı ?

Dosya Ekleri

• ram.png
    ram.png
    5,6 KB · Görüntüleme: 424
  • kasa.png
    kasa.png
    4,7 KB · Görüntüleme: 476
Son düzenleyen: Moderatör:
Ram yeterli ancak anakartınızda 4 adet ram slotu bulunmakta. İster dual channel olarak ister tek modül olarak kullanabilirsiniz. Eğer tek modül kullanır iseniz ileride çok rahat 32 GB yapabilirsiniz fakat dual channel ile sadece 16 GB olur.

Dostum ramlerin fiyatının yüksek olmasının nedeni sepete 2kere eklemen 1 kere eklersen daha ucuz fiyata geliyor ve orada attığın Zalman Z3 PLUS kasasını al.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı