"AMD grafik sürücüsü kurulmadı veya AMD sürücüsü düzgün çalışmıyor" Sorunu

mert temürlenk

Hectopat
Daha fazla  
Dün Asus RX 570 ekran kartı aldım 2. el olarak. Eve geldim Asus sitesinden AMD driverlarını indirdim ama hata alıyorum açılmıyor. Ben de AMD'nin sitesinden indirdim tekrar ama yine aynı sorun. Windows güncel, BIOS güncel. PC açılırken kartın fanlar çalışıyor sonra duruyor. Şu an HDMI olarak karttan görüntü alıyorum ekrana görüntü geliyor ama kartın programını kuramıyorum. Sorun acaba ekran kartında mı?

11.PNG

22222.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile tamemen kaldırıp temiz kurulum yapabilirsiniz sorun kalmıyor. AMD ekran kartlarında sürekli başıma gelen sorunlardan biridir.

DDU ile tamemen kaldırıp temiz kurulum yapabilirsiniz sorun kalmıyor. AMD ekran kartlarında sürekli başıma gelen sorunlardan biridir.
ben nasıl güvenli modda çalıştıracağımı bilmiyorum DDU yu açınca direk açılıyor güvenli modda başlatabileceğim bir pencere açılmıyor yardımcı olabilir misiniz bana?

Istanbuldan Antalyaya 1+2saat süren zorunlu bir uçak yolculuğu yaptım kusuruma bakmayın mesajınızı görmedim. Güvenli modda başlatmak zorunda değilsiniz. Forumda ve internette detaylı kullanımı anlatılmaktadır gayet basit bir programdır kendisi yarın yapamaz iseniz ben size kaynak sunarım

Güvenli mod'a girmek için shift tuşuna basılı tutarak yeniden başlat'a basın. Ardından başlatma seçeneklerinden bulabilirsiniz.

Çözüm:
Arkadaşlar RX570 de Kod 43 hatası alıyordum ünlemin üzerine tıkladığımda (Kod 43) yazıyordu yani internette gördüğüm hiçbir çözüm yolu işe yaramadı ben de biraz daha araştırdım bir yabancı siteden atikmdag-patcher isimli bir program indirdim bilgisayarıma indirim açtıktan sonra nasıl oldu bilmiyorum ama ünlem kalktı oyunlarda test ettim gayet normal çalışıyor ekran kartım
atimdag-patcher: AMD/ATI Pixel Clock Patcher

Arkadaşlar ekran kartım AMD Radeon HD 7670M var ben bu hatayı yaklaşık 7 aydır alıyorum cihaz laptop uzun zamandır VIDEO_TDR_FALTIURE hatası alıyordum Ama sonra AMD sürücü installer yaptım ondan sonra üstteki hatayı almadım ama şimdi sizdeki hatayı bende alıyorum Driver indirmek istediğimde de yüklemiyor yardım ederseniz çok sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı