Çözüm AMD Hata 175 - Detenlenmeyen bir AMD Grafik Kartı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aaron

Hectopat
Daha fazla  
AMD Radeon HD7570 Grafik kartımın sürücüsü sürekli yeni güncelleme var diye bildirim veriyor. Bazen kendisi indiriyor kurmayı denediğimde resimdeki hatayı alıyorum.

ScreenShot_20170505231813.png

Son sürücü yüklü durumda fakat her açılışta güncelleme bildirimi geliyor. Bazen de kendisi indiriyor. Resimdeki hatayı veriyor.

Bende de aynı sorun var ne yaptıysam olmadı. Format attım DDU'yla sildim yine olmadı yine olmadı. Lütfen yardımcı olabilir misiniz, 1 senedir böyle kullanıyorum. AMD'nin sürümünü 15.301.1901 hep aynı sürüm normalde yükseltmek istiyorum ama 16.2.1 normalde ama hep yukarıdaki sürümü yüklüyor. Çözümü varsa söyler misiniz?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun var PowerColor HD 5770 1 GB ekran kartına 15.301.1901 sürümü yükledim ama AMD'nin sayfasında 16.2.1 seçmiştim şimdi de güncellemeye çalıştığımda 175 hatasını alıyorum AMD'nin otomatik driver kurma aracını indirdiğimde desteklenmeyen AMD donanımına rastlandı diyor hata 182 :(

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı