Amd Hd Radeon 6570 ile Mavericks Normal Modda Açılmıyor

Güvenli modda sadece HFS+ biçimli USB bellekler gözükür. Kurulmuş sistem -v ile boot edince nerede takılıyor ? Clover Config ile ben naısl rehberde Inject Intel deyip ilgili ID'yi girdiysem sen de Inject ATI deyip uygun FrameBuffer gireceksin. Tabi AMD Kext'leri silinmemiş olmalı.

Güvenli modda sadece HFS+ biçimli USB bellekler gözükür. Kurulmuş sistem -v ile boot edince nerede takılıyor ? Clover Config ile ben naısl rehberde Inject Intel deyip ilgili ID'yi girdiysem sen de Inject ATI deyip uygun FrameBuffer gireceksin. Tabi AMD Kext'leri silinmemiş olmalı.

Recep abi ilk olarak bu mac hakkında diyince ekran kartım tanımlı bir şekilde 2048mb olarak gözüküyor fakat sistemde dolanırken takılmalar yapıyor. 2. olarak ekran kartım için gerekli kodu nasıl bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep abi Clover Configurator ü falan usbi yi hts+ biçimde biçimlendirip TransMac ile usb ye yükledikten sonra Mavericks e yükledim ancak güvenli modda olduğu için yine disk i göstermedi normal mod daki takıldığım yer böyle:

image.php

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartında takılıyorsun ekran kartını devreye sokacaksın. Verdiğim rehbere ve Rehberler bölümündeki diğer rehberlere bak. AMD sisteme hiç kurlum yapmadım. Cidden uğraşacaksan bu rehbere de bak mutlaka:

Editing ATI/AMD Framebuffer Personality | rampagedev

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı