AMD hediyesi The Division 2 alınırsa hediye oyun verilir mi?

anilcaliskan

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, bildiğiniz üzere AMD kart aldığınızda karta göre 2 veya 3 adet oyun hediye ediliyor. Bu oyunlardan birisi The Division 2. Ubisoft launcher'ında şu anda The Division 2 kampanyası mevcut, eğer Division'ı şimdiden sipariş edersen Watch Dogs 2, Farcry Primal, Ghost Recon oyunlarından biride yanında hediye ediliyor. Acaba bu AMD kampanyasında gelen Division 2 kodunu Ubisoft üzerinden eklersek yine bu 3 oyundan birini de hediye olarak veriyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amd kampanyası üzerinden gelen The Division 2 kodu 15 martta gönderiliyor yani oyunun çıkış tarihi. Yani erken siparişe girmiş olmuyor. Ubisoft o kadar saf değil maalesef :)

Valla bende öyle düşündüm dedim heralde bu kadar saf değildir diye :) Az önce bu forumda bir konuda verildiği ile alakalı bir yorum okudumda emin olmak istedim birazdan The Division 2 + Watch Dogs 2 almayı planlıyorumda.

Oyun hediyesiyle oyun hediyesi almak🤨

Valla bu forumda gördüm bende biri alındığı yazmış, banada mantıksız geldi :D

Şimdi baktım da oyunu vermiyor. Büyük ihtimal 15 Mart yani çıkış tarihinde verecek.

Evet öyleymiş.

Yanlış bilgi vermek istemem ama galiba 4 Ocak ile 4 Nisan arası olması lazım. Siz yinede bir araştırın. Aldığınız firmaya danışın size yardımcı olucaklardır.
Ben daha önce almıştım. Alırken hiçbir yerde böyle bi kampanya görmedim görsem kesin tercihim olurdu malum oyunlar baya pahallı. Yine de bi bakayım belki kuş taşa çarpar :) Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı