AMD işlemci soğutucu takılmıyor

ab0000

Picopat
Yer
van
Sola koydum ama yok boşa döndürüyor yay sesi çıkıyor vidalama ile de denedim olmuyor. 1 saattir 2 tarafa da döndürdüm. Yardım edebilecek var mı?

Anlamadım analart içinde takılı elimi kasanın altından mı bastırıyım ve çapraz derken ne demek istediniz hocam.

1685361722944.png

Arkadan destekleyin bu aparatı sıkarken fanları çapraz sıkın yani sağ üstten sol alttan azar azar hepsinden.

İki tarafa döndürmenize gerek yok vidaları sağa çevirmeniz lazım. İlk önce soğutucu oturtun ve sırayla az az döndürmeye başlayın. Eğer hepsi oturmadan birini tam sıkarsanız diğerleri havaya kalkacağı için oturtamazsınız. Sırayla bir tur bir tur döndüre döndüre sıkın. Ayrıca arkadaşın dediği gibi kasanın yan tarafındanda bastırabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1798493

Arkadan destekleyin bu aparatı sıkarken fanları çapraz sıkın yani sağ üstten sol alttan azar azar hepsinden.
El ile desteklemekle uğraşmak istemezseniz, görseldeki plakanın ön kısmındaki yapıştırıcı bantın jelatinini söküp anakarta yapıştırabilirsiniz.

El ile desteklemekle uğraşmak istemezseniz, görseldeki plakanın ön kısmındaki yapıştırıcı bantın jelatinini söküp anakarta yapıştırabilirsiniz.
öyle bir şey yok ki

Hayır arka tarafı açılıyorsa açın oradan destekleyin.
buldum yaptım hareket etmıyor şu an sıkmayı birakam mi yoksa sıkabildigim kadar sıkam mı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı