Çözüldü AMD kartlarda hangi pool daha fazla paylaşım yapıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Babapro21

Decapat
Daha fazla  
Ben önce lolMiner kullaniyordum. Sonra trm kullanmaya başladım ton ve ETH hash oranim az da olsa artti (ETH 2mhs/ ton 100mhs) oranında. Bazıları lolMiner paylasim orani daha fazla daha çok para alırsın dedi bazıları datrm AMD için. O yuzden AMD kartta kullanırsan trm daha çok paylaşım yapıyor diyorlar. Arkadaşlar işte sizce hangisi daha cok paylaşım yaptığını deneyimlediniz?
Teşekkürler.

AMD kartlarda hangi pool seçilmeli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim sorum şu habgi miner daha cok paylaşım yapıyor.
Teşekkürler.
4-table-en@2x.png

TRM'de kalın.
Zaten sen eth + ton kazıyorsun anladım ve Team red miner eth + tonda daha fazla h değerleri veriyor LolMiner'a göre. Bu nedenle Team red minerda mecbur kalacaksın. Başlıktaki soruna gelirsek tek 6600 ile kazancın düşük olacağı için günlük ödeme yapan 2miners nano ve btc ödeme sistemi yada günlük eth ödeme yapan kucoin havuzunu öneririm. Ek: Rx 6600 trm ile dual madencilik için eth de 28.8 mh + ton coinde 1611 h alıyorum. Eth için en yüksek değeri nbminer veriyor 29.15 mh fakat onda ton madenciliği yok.

Zaten sen eth + ton kazıyorsun anladım ve Team red miner eth + tonda daha fazla h değerleri veriyor LolMiner'a göre. Bu nedenle Team red minerda mecbur kalacaksın. Başlıktaki soruna gelirsek tek 6600 ile kazancın düşük olacağı için günlük ödeme yapan 2miners nano ve btc ödeme sistemi yada günlük eth ödeme yapan kucoin havuzunu öneririm. Ek: Rx 6600 trm ile dual madencilik için eth de 28.8 mh + ton coinde 1611 h alıyorum. Eth için en yüksek değeri nbminer veriyor 29.15 mh fakat onda ton madenciliği yok.
Hocam bende rx 6600 var demedim ki?
Hocam tabi siz daha iyi bilirsiniz ama sanki onemli olan aldığı Mhs degil yaptigi geçerli paylaşımlar.
Mesela en fazla Mhs veren TeamBlackMiner ama en az geçerli paylaşım yapan TeamBlackMiner dir.

Hocam bende RX 6600 var demedim ki?

Hocam tabii siz daha iyi bilirsiniz ama sanki onemli olan aldığı Mhs degil yaptigi geçerli paylaşımlar.
Mesela en fazla Mhs veren TeamBlackMiner ama en az geçerli paylaşım yapan TeamBlackMinerdir.

Tek kart kaldı 6000 serisini 6600 anlamışım kusura bakma artık. Paylaşım konusunda benim de kullanmış olduğum Team red miner daha stabil geliyor bana da. Team Black miner yüksek mh verirken harcadığı elektrikte artıyor ölçmüştüm ve evet havuza yansıttığı değer stabil değil. Team red minerdan sonra paylaşım konusunda beğendiğim minerlar lolMiner ve nbminer. Belirttiğim gibi Dual madencilik için en verimlisi Team red miner zaten şimdilik. ETH için PhoenixMiner çok önerilir yüksek mh verdiği için ama onunda harcadığı elektrikte artıyor madencilik yaparken onu da ölçmüştüm ve ne zaman PhoenixMiner denesem havuzda Team red miner kadar verim alamıyorum ben.

Tek kart kaldı 6000 serisini 6600 anlamışım kusura bakma artık. Paylaşım konusunda benim de kullanmış olduğum Team red miner daha stabil geliyor bana da. Team Black miner yüksek mh verirken harcadığı elektrikte artıyor ölçmüştüm ve evet havuza yansıttığı değer stabil değil. Team red minerdan sonra paylaşım konusunda beğendiğim minerlar lolMiner ve nbminer. Belirttiğim gibi Dual madencilik için en verimlisi Team red miner zaten şimdilik. ETH için PhoenixMiner çok önerilir yüksek mh verdiği için ama onunda harcadığı elektrikte artıyor madencilik yaparken onu da ölçmüştüm ve ne zaman PhoenixMiner denesem havuzda Team red miner kadar verim alamıyorum ben.
Hocam çok sagolasiniz.
Dediğiniz çok doğru.
Arkadaşlar bana yardımcı olan herkese çok teşekkürler (hepinize + aticam)
Öncelikle bu konuyu baska birisi okur da kafası karışmasın diye yazıyorum...
Ben şimdi lolminerin en son surumunu bugun gelen guncellemeyle 1.48 en son surume yuksellttim ve ve burdaki bütün hocalarimin dediği gibi "DUAL" Trm hem daha fazla Eth ve Ton daha fazla Mhs verio. Ve daha fazla paylaşım yaptığı için daha fazla kazaniyonuz...
Çok teşekkürler yardımcı olan herkese...

Konu kapanabilir moderatör arkadaş!!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı