AMD Kod 43 ekran kartı hatası nasıl çözülebilir?

Brs_16

Hectopat
Makaleler
4
Kod 43 ekran kartı hatası nasıl çözülebilir?
Ekran kartım AMD.

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Pavilion G6 laptop.
Kod 43 hatasının yazılımsal olarak bir çözümü var mı pek? Yardımınız için teşekkür ederim. İnşallah bu sorun çözülür.

DDU ile sürücüyü kaldırıp temiz kurulum deneyebilirsiniz ama pek faydası olacağını sanmıyorum.

Merhaba Recep abi, bir sayfada sürücü tavsiyesi görmüştüm onu da denemek istedim. AMD ve Intel HD grafikleri aynı anda olan cihazlara UnifL sürücü tavsiye etmiş birisi bende denemek istedim. Kurulum yaptım ve hata almadım gerçekten. HD 8750M ile 20 dakika boyunca GTA 5 oynadım FPS değerler eskisine çok yakındı. 30 ile 45 arası normal 720P'de FPS aldım. Daha sonra defalarca açıp kapattım. Yeniden başlatmama rağmen bir sorun olmadı. Normal de kesin arıza vermesi gerekirdi. Bilgisayar bütün gece açık kaldı denemek için bıraktım. Sabah yani bugün kontrol ettim aygıt yöneticisinde ekran kartı yok olmuş ünlemde yok tamamen gitmiş. Bende bilgisayarı açıp kapattım tekrar yerine geldi. Şu anda yüne düzgün çalışıyor. Bu sorunu bir sene önce herhalde yine yaşamıştım 17.2.1 sanırım sürücüsünü yükledim geriye dönük en son o sürücüde hata alamamıştım. Şu an fayda etmedi :) Sorun olursa tekrar bu çipten mi? Yoksa programsal sorunlar mı oluşuyor.

Sorunu çözebildiniz mi?
Merhaba, sorunu geçen en son Windows 10 sürümünü yükledim ve internet kapalıyken başka bilgisayardan indirdiğim en güncel AMD sürücüsünü yükledim ve uzun süre çözüldü daha sonra Windows 10 da güncelleme geldi güncelledim. Yeniden başlatınca tekrar eski haline döndü. Programsal olarak denemediğim pek birşey kalmadı sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı