AMD M420 GTA V FPS düşüşü

Güncellemeden sonra bu aksiyon gerçekleştiğine eminseniz, microsoft'a bu durumu raporlamanız gerekir. Ancak 2004 güncellemesine hayli zaman geçtiği için eğer gerçekten böyle bir sorun var ise gelecek güncelleme'de durum düzelecektir.

Yalnız şunu da bilin, şu sıralar windows güncelleme olarak biraz sorun çıkarıyor. Bir çok foruma bakarsanız sıfır bilgisayar almış olanlar bile son güncellemeleri yüklemekte sorun yaşıyor. Sorun windows kaynaklıysa düzelecektir.

Güncellemeden sonra bu aksiyon gerçekleştiğine eminseniz, microsoft'a bu durumu raporlamanız gerekir. Ancak 2004 güncellemesine hayli zaman geçtiği için eğer gerçekten böyle bir sorun var ise gelecek güncelleme'de durum düzelecektir.

Yalnız şunu da bilin, şu sıralar windows güncelleme olarak biraz sorun çıkarıyor. Bir çok foruma bakarsanız sıfır bilgisayar almış olanlar bile son güncellemeleri yüklemekte sorun yaşıyor. Sorun windows kaynaklıysa düzelecektir.
Eminim hocam. Neyse diğer oyunlarda olmadı ona şükredelim.
Bunu yazmanıza gerek yoktu. 2004 Yeni sürüm, bu yüzden sistemi daha fazla yorar. Buda FPS düşüşü demek. Ama güç seçeneklerinden performans'a ayarlamak, FPS boost modu yüklemek işinize yarayabilir.
Öyle 15 FPS'Ye düşen sistem görmedim.

Unutmadan, bu GTA V kaynaklı bir durumda olabilir. Zira reddit'e biraz zaman geçirirseniz bu tarz sorunları yaşayan yalnızca siz olmadığınızı görebilirsiniz. Size önerim bilgisayarı hiç kurcalamayın, biraz bekleyin.
Sanmiyorum 2004'e geçtikten sonra oldu. Tesadüfi olamaz bence.

Arkadaşlar her konuya cevap yazmak zorunda değilsiniz. Bilmiyorsanız, yazmayın. Ben bilmediğim konulara cevap yazmıyorum.

Akıl var, mantık var. 2004 sürümü ile 30 FPS birden düşer mi? Neden uydurup uydurup 2004 sistemi yavaşlatıyor diye yazıyorsunuz? Daha önce de benzer sorunlar 1903 ya da diğer sürümlerde oldu. DDU ile sürücüyü kaldırıp temiz kurulum yapınca düzeldi.

Artık cidden sinirlerim zıplamaya başlıyor.

@Kryptonian , ekran kartın nedir? Sürücü sürümü nedir? Önceden 30-50 FPS aldığına dair kanıtın var mı? Hangi çözünürlükte oynuyorsun? Hangi oyunda FPS düştü? Bu soruların her birini cevaplayınız.
Bir çok foruma bakarsanız sıfır bilgisayar almış olanlar bile son güncellemeleri yüklemekte sorun yaşıyor.
Hiçbir şeyden anlamadıkları için. Açıp rehberlerimizi izlesinler, öğrenirler.
Sanmiyorum 2004'e geçtikten sonra oldu. Tesadüfi olamaz bence.
Olabilir. Yaz geldi ve U işlemcili, oyun için tasarlanmamış, termal macununu hiç değiştirmediğin, bir kere bile içini açıp temizlemediğin laptopun ısınıyordur. Suçu da kendinde bulmak yerine 2004'e atmak daha kolay. Mesela yani...

Arkadaşlar her konuya cevap yazmak zorunda değilsiniz. Bilmiyorsanız, yazmayın. Ben bilmediğim konulara cevap yazmıyorum.

Akıl var, mantık var. 2004 sürümü ile 30 FPS birden düşer mi? Neden uydurup uydurup 2004 sistemi yavaşlatıyor diye yazıyorsunuz? Daha önce de benzer sorunlar 1903 ya da diğer sürümlerde oldu. DDU ile sürücüyü kaldırıp temiz kurulum yapınca düzeldi.

@Kryptonian , ekran kartın nedir? Sürücü sürümü nedir? Önceden 30-50 FPS aldığına dair kanıtın var mı? Hangi çözünürlükte oynuyorsun? Hangi oyunda FPS düştü? Bu soruların her birini cevaplayınız.
AMD M420 Sürücü sürümü güncel. Kanıtım yok ama yemin edebilirim. 1366x768. GTA V, Ve DDU ile dediklerinizi yaptim.

Uzun süredir aradığım yorum, her mesaj yazan insanın karşısına yazmadan önce çıkması gereken bir yazı. Genelde bir sorun olan konunun altında alakasız sebepleri tartışma haline getiriyorlar, konuyu amacından saptırıyorlar. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz kimse yorum yapmadığınız için yadırgamaz sizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı