AMD Memory Tweak nasıl indirilir?

Windows 11'de açılmıyor. Yeni gir sürümünü vesaire mi indirmemiz gerekiyor acaba? İnternette birçok kaynağı gezdim ama sonuç alamadım.
Windows tarafındaki en son güncellemeyi 4 sene önce yapmış. Yazılım şu haliyle Windows 11 uyumlu olmayabilir. Sahibi terk etmiş galiba yazılımı. Zaten desteklediği en güncel VRAM tipinin GDDR5 olmasından da güncel olmayan bir yazılım olduğunu anlayabiliriz.

Aynı kişiden bir de şu varmış:

Buna Windows 11'de çalışıyor diyenler olmuş ama güncel sürücülerle çalışmıyor galiba.

Windows tarafındaki en son güncellemeyi 4 sene önce yapmış. Yazılım şu haliyle Windows 11 uyumlu olmayabilir. Sahibi terk etmiş galiba yazılımı. Zaten desteklediği en güncel VRAM tipinin GDDR5 olmasından da güncel olmayan bir yazılım olduğunu anlayabiliriz.

Aynı kişiden bir de şu varmış:

Buna Windows 11'de çalışıyor diyenler olmuş ama güncel sürücülerle çalışmıyor galiba.
Aslında ben bir yerden bulup kurmuştum ama format sonrası bulamadım nereden edindiğimi. Buna alternatif bir yazılım var mı peki?

@balikeat Benim kullanım amacım Zero RPM seçeneği. Çünkü Radeon arayüzünden fan ayarlarını değiştirince fanların Zero RPM özelliği devre dışı kalıyor. AMD'nin 4 senedir bu sorunu gidermemesi de bir başka komik olay.

Aslında ben bir yerden bulup kurmuştum ama format sonrası bulamadım nereden edindiğimi. Buna alternatif bir yazılım var mı peki?
Çok bilgim yok. Ryzen Master işlemci ve dahili grafik için sanırım. GPU'ya OC yapmak için Afterburner kullanabilirsiniz. Daha iyisi var mıdır bilmiyorum, o amaçla kullanmışlığım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı