AMD Mobility HD 5650 PUBG Mobile için yeterli mi?

Burakbakrcc

Hectopat
Arkadaşlar ihtiyaçtan dolayı bilgisayarımı sattım, şimdi Acer marka bir laptobum var, PUBG Mobile oynamak için yeterli midir değil midir bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayar aşağıdaki linkte mevcut. Ekran kartı: AMD Mobility Radeon HD 5650

Acer daha uygun bana göre. Yalnız Windows 10 kurmayın. Windows 7 ile devam. SSD ve RAM takviyesi ile ileride Windows 10 kullanabilirsiniz.
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Ram takviyesi ve ssd takviyesi kesinlikle yapacağım. Yalnız az önce bir sayfada ekram kartının Windows 10a uyumlu olmadığını okudum. Biraz tedirginim bu yüzden.

Eski bilgisayarın daha uygun Emulatör uygulamaları için. Ekran kartı da pek yeterli değil ama işlemcin zorlayabilir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ihtiyaçtan dolayı bilgisayarımı sattım, şimdi Acer marka bir laptobum var, PUBG Mobile oynamak için yeterli midir değil midir bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayar aşağıdaki linkte mevcut. Ekran kartı: AMD Mobility Radeon HD 5650
bu ekran kartıyla i3 350m işlemcim vardı öyle hatırlıyorum gta 5 bile oynayabiliyordum ultra ayar olmasa bile düşükte 40-50 fps alıyordum oyunu 2 kez bitirdim PUBG MOBİL de oynuyordum gayet yeterli bi kart

bu ekran kartıyla i3 350m işlemcim vardı öyle hatırlıyorum gta 5 bile oynayabiliyordum ultra ayar olmasa bile düşükte 40-50 fps alıyordum oyunu 2 kez bitirdim PUBG MOBİL de oynuyordum gayet yeterli bi kart
Anlamadım ki başka biri yetersiz diyor :)
Aynı laptop bende vardı :D
Çok şişirilmiş ama iş görmeyen 😂
Eski bilgisayarın daha uygun Emulatör uygulamaları için. Ekran kartı da pek yeterli değil ama işlemcin zorlayabilir.
Sıkıntı yani diyorsun

Uzun süre oynadım bahsettiğimiz oyunu hileci laneti yüzünden bıraktım bir kaç aydır. 2. nesil İ7 işlemcili radeon hd 6650 ile hem emülatörden hemde oyun içinden en akıcı ayarlara aldığım halde kalabalık bölgelerde kasıla kasıla bir hal oluyordu oyun..
Geforce 840m ile 4. nesil i5 işlemcili bilgisayarda BF1 - WW2 - GTA 5 gibi oyunları normal-düşük ayarlarda gayet zevkle akıcı bir şekilde oynuyordum ama gel gör ki grafikleri bu oyunların yarısı bile etmeyen PUBG Mobile da yine sapıtıyordu sistem.
Yani uzun lafın kısası olay sadece ekran kartı değil bu tarz sanallaştırma içeren uygulamalar için, işlemci en az ekran kartı kadar önemli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı