AMD özel çözünürlük silinmiyor

Riqhtful

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi geceler. AMD'den yazdığım özel çözünürlüğü silemiyorum OS'de olan çözünürlüğü değiştirin diyor fakat bu özel çözünürlüğü yazdığımdan dolayı bütün olan çözünürlük ayarlarım silinmiş. Tek 1280x1024 kaldı ve bundan dolayı çözünürlük değiştiremiyorum. Sizce nasıl düzeltebilirim? Yardımlarınız için teşekkür ediyorum!
Sistem:
-Sapphire R7 240 4 GB GDDR3 128-BIT.
-Samsung SyncMaster 732n Plus.

Eki Görüntüle 1285184

1643319341246.png

Son düzenleme:
O dediğim programda çözünürlük değiştirebiliyorsunuz o yüzden onu dedim çözünürlük ayarları vs yapılıyor isterseniz deneyiniz olmazsa soruyu bir daha sorarsınız daha iyi bilen birileri çıkar ben elimden geldiğince cevaplıyorum. Kendi deneyimime göre

O dediğim programda çözünürlük değiştirebiliyorsunuz o yüzden onu dedim çözünürlük ayarları vs yapılıyor isterseniz deneyiniz olmazsa soruyu bir daha sorarsınız daha iyi bilen birileri çıkar ben elimden geldiğince cevaplıyorum. Kendi deneyimime göre
Teşekkür ediyorum, yeteri kadar yardımcı oldunuz. Muhtemelen tekrardan driver silip ve kurup herhangi Catalyst sürücüsü indirmem gerekecek. Yarın bunları hallederim. Hayırlı akşamlar dileğiyle...

Yeni konular

Geri
Yukarı