AMD Phenom II Black Edition uyumlu ekran kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Ben PC toplayacağım fakat babam toplarsam eğer bozulursa hepsinin garantisinin ayrı yerlerde olacağını söylüyor. Bundan önceki bilgisayara sürekli virüs giriyordu. Babam format atınca her birinin sürücüsünü bulmak gerekiyor. Fakat babamı en sonunda PC toplamaya ikna ettim. İşlemci olarak AMD Phenom II Black Edition almayı düşünüyorum. Ona uygun olarak yüksek kalitede ekran kartı söyler misiniz? Ayrıca babam eğer toplarsak işletim sistemi almak gerekir diyor. Ne yapacağımı bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olur musunuz.

Merhaba Oğuzhan, toplama PC’nin parçalarını tek bir yerden alırsan garantide hiç bir sorun olmaz. Bilakis marka PC’de garanti çok daha vahim. Kasadan parça çalan teknik servislerden tut da, kasana yapıştırılan etiketten dolayı kasaya elini sürememene kadar bin türlü çile çekebilirsin. Sürücü konusu marka PC’de de var olan bir durum. Fakat Windows 7 gibi güzel bir işletim sistemimiz var artık ve sürücüleri otomatik yüklüyor. Bu sorun tarih oldu diyebiliriz. Bu durumda işletim sistemi Windows 7 Home Premium 64 Bit alınmalı. Ekran kartı ise en azından bir HD 5670, mümkünse HD 5770 veya 5870 de alınabilir. Bütçeni söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı