AMD R5 5600X ile TUF Gaming B550-PLUS uyumu

boccereco

Centipat
İşlemcim: AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz | anakartım: MSI B450M GAMING Plus 3466MHz (OC) DDR4 | RAM'lerim: G.Skill Trident Z Neo 32 GB (2x16) DDR4 3600 MHz | ekran kartım: Sapphire RX5700 XT Nitro+.

Mevcutta bulunan işlemcimi ve anakartımı değiştirip yerine R5 5600X ve TUF B550 kullanmak istiyorum. Sizce uyumları nasıl olur acaba, tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
TUF ile yakın fiyata elimdeki anakartı tavsiye ederim:

Güzel ikili olacaklardır.

Teşekkür edeceğim, ASUS'un BIOS arayüzünün MSI'a göre daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum açıkcası. Ancak bahsetmiş olduğunuz ürünü gözden geçirip değerlendireceğim, çok sağolun :)

Teşekkür edeceğim, ASUS'un BIOS ara yüzü MSI'a göre daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum açıkcası. Ancak bahsetmiş olduğunuz ürünü gözden geçirip değerlendireceğim, çok sağ olun :)

BIOS arayüzüne kaç defa gireceksiniz ki?
Burada VRM ve mosfet kalitesi daha önemli, attığım ürün VRM olarak TUF modelinden daha iyi.

Gaming Plus yerine Gaming Edge Wi-Fi öneririm daha başarılı VRM olarak da.

Geri ödemesi var 266TL ve 25$ Steam kodu son olarak da Assassin's Creed Valhalla hediye ediyor.

Aslında MSI'ın indirimlerini kaçırmak istemiyorum. Diğer modellerinde indirim yok mu, yoksa sadece bu modele özel mi?

Aslında MSI'ın indirimlerini kaçırmak istemiyorum. Diğer modellerinde indirim yok mu, yoksa sadece bu modele özel mi?

Vatan'a gir çoğu modelinde indirim var. Oradan alabilirsin İncehesap'ta 1850 yazıyor, Vatan'da 1450 küsur. Aklındaki modeli söyle yardımcı olurum.

Geri
Yukarı