AMD R9 270 Driver Sorunu

ayçöreğ

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ekran kartı ve SSD aldım. Bilgisayara Windows 10 kurduktan sonra sürücüleri kurmaya başladım. Fakat ekran kartı sürücüsünü indirip kurduğumda algılama sesi geldikten sonra siyah ekranda donuyor, yeniden başlattığımda da sorun devam ediyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim AMD'nin sitesinden aratıp tam 6 farklı sürücü denedim ve sonuç gine hüsran. BIOS güncellemesini şimdi deneyeceğim daha önce güncellemiştim ama sanırım hata aldım diye yarım bırakmıştım. Hiç aklıma gelmemişti.
Sürücü bulucu kullandın mı yoksa kendin manuel olarak mı yüklüyorsun ?
Ek olarak BIOS günellemesi yapıp deneyin.
Affınıza sığınarak bir soru sormak istiyorum. Ben anakartımın farklı modelinin güncellemesini yapmıştım şimdi tam modelini buldum ancak .exe şeklinde. Onlara çift tıklıyarak kuruyorum. Böyle mi yapılıyordu? Çünkü BIOS kısmına geldiğimde bana güncellemeleri .exe şeklinde veriyor.
BİOS'u güncelledim ancak bir değişiklik olmadı. Sorun halen devam ediyor.

Anakart Modeli " GA-G41MT-S2 (rev. 1.3) | Motherboard - GIGABYTE Global " BIOS bu anakartın son sürümünde. Sanırım F8D gibi bir kod yazıyordu. Ekran kartı farklı biçimde aratarak problemin chip arızasından olduğunu belirledim ve kartı arızayı gidermesi için bir bilgisayarcıya verdim teşekkürler.

Maalesef ekran kartını 2. el ve yeni aldım. Değiştirme imkanım yok zaten şimdilik idare etsin diye almıştım. İlginiz için teşekkürler, umarım problemi tekrar etmez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı