AMD R9 295X2 ile 3D oyun oynayabilir miyim?

HUNTER

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar biraz önce AMD R9 295X2 siparişini verdim ve şimdi sıra monitöre geldi.

1-R9 295X5 AMD'nin yeni çıkacak olan freesync özelliğini destekliyor mu? Birkaç yabancı sitede okuduklarıma göre bunun için displayport 1.2a gerekiyormuş. Ben R9 295X2'de 1.2 var diye biliyorum. Yoksa ikisi aynı şey mi?

2-Şu an piyasada hem freesync'yi destekleyen hem de AMD'nin 3D teknolojisini destekleyen bir oyuncu monitörü var mı? Varsa en iyisi model hangisi? Sadece AMD'nin Web sitesindeki liste ise vay benim halime, listede çok az monitör var.

3- Hemen hemen her oyun nvidia kartlarla 3D oynanabiliyor. Bu konuda AMD'nin durumu nedir? R9 295X2 ilk AMD Kartım olacağı için hiçbir bilgim yok bu konuda.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke sipariş vermeden önce bir danışsaydınız. 780 Ti alıp SLI yapabilirdiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 295X2 GTX 780 Ti Sli'yı alt eder. R9 295X2 Süper kart. Crysis 3'te tüm ayarlar açık, 4K ayarlarda 60 Fps veriyor.

Merhabalar @HUNTER,

1- Evet freesync desteği bulunmaktadır.
2- Bu konuda bir bilgim yok fakat AMD'nin resmi sitesindeki monitörlere eş değerli bir monitör bulabilirsiniz.
3- Alacağınız ekran kartı sorunsuz bir şekilde 3D oynatabilecek kapasiteye sahiptir.

Cevabın için teşekkürler ama son sorum yanlış anlaşılmış heralde. Ben aslında AMD driverlarıyla güncel oyunlara 3D desteği veriyor mu diye soracaktım.Bu konuda nvidia epey ileride umarım AMD de iyi bir konuma sahiptir.

AMD' nin en iyisi o kart. Bana göre oyunlar için en iyi kart. Söylediğiniz şeyler olmasa olur mu? :)

Aldığın an incelemesini yap. İncelemesini yapmana da gerek yok, sen direk fotoğraflarını at biz ona bakar yetiniriz. :) 3D destekli monitör hakkında ise bilgim yok. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı