AMD R9 7950X 360mm sıvı soğutucu önerisi

• Konuyu başlatan Lixs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 746

Lixs

Decapat
AMD R9 7950X almayı düşünüyorum.
Nztx veya ASUS 360mm soğutuvu önerisi yapar mınız? Çok da yükselmezse fiyat güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
LS/LT 720 en iyi seçenek. Alternatif olarak Arctic lf 360-420 ya da galahad.

Hocam galahad ve Arctic'ın bu kadar önerilme sebebi ne acaba diğer firmaların yapamadığı neyi yapıyorlar acaba.

LS/LT 720 en iyi seçenek. Alternatif olarak Arctic lf 360-420 ya da galahad.

Lian Li galahad 360mm white.

3 modelden hangisini seçmeliyim kasa H7 Elite.

Hocam ben de 7950X sistem topladm 2 hafta filan oluyor. Araştırmalar yaptım uzunca. Artics markada karar kılmıştım fakat pompa başlığında korozyon gibi bir sıkıntı çıkabiliyormuş. Hatta sitesinden sorgulayıp hata var mı yok mu diye bakılabiliyor diye hatırlıyorum. Bunu duyunca miraz midem bulandı ve güvenemedim. Thermaltake floe Ultra 360'ı önerdiler bircok yerden. Ama ben işlemci çok aşırı ısınan bir islemci olduğundan ve genelde render işlerim için kullandığımdan dolayı ASUS Ryujin 2 360 aldım. Çok memnunum biraz tuzlu ama kesinlikle de öneririm.

Hocam ben de 7950X sistem topladm 2 hafta filan oluyor. Araştırmalar yaptım uzunca. Artics markada karar kılmıştım fakat pompa başlığında korozyon gibi bir sıkıntı çıkabiliyormuş. Hatta sitesinden sorgulayıp hata var mı yok mu diye bakılabiliyor diye hatırlıyorum. Bunu duyunca miraz midem bulandı ve güvenemedim. Thermaltake floe Ultra 360'ı önerdiler bircok yerden. Ama ben işlemci çok aşırı ısınan bir islemci olduğundan ve genelde render işlerim için kullandığımdan dolayı ASUS Ryujin 2 360 aldım. Çok memnunum biraz tuzlu ama kesinlikle de öneririm.
lianli galahad 360mm düşünüyorum hocam

Arctic'de sorun çok nadir, ryujin 2 tuzlu değil fahiş fiyatlı.

Lian Li galahad 360mm düşünüyorum hocam

Galahad biraz daha iyi soğutuyor LF2'den ama LF2 gibi sessiz değil.

Galahadı kaç kere kullandın LF2 ile kıyas yapabiliyorsun? Ben ikisini de kullandım her anlamda Galahad LF2 den iyi.
Arkadaşın yazdığı yorumda bir hata yok, 35dBa noise normalized testte arctic lf 420mm daha iyi soğutuyor, full fan speed de lian li galahad daha iyi.

Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı