AMD Radeon 530 Driver sorunu

mutluay02

Decapat
Herkese iyi günler. AMD A9 9425 Radeon 530 bir laptopum var. Aygıt yöneticisinden ekran kartıma bakınca R7 M440 olarak gözüküyor, basit oyunlarda bile kasıyor laptop. AMD'nin kendi sayfasından yükledim Driver'lerini. Bunu nasıl Radeon 530 yapabilirim?

Windows 10 için:
Masaüstüne sağtık>Görüntü ayarları>Gelişmiş görüntü ayarı>Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özellikleri

Windows 7 için:
Masaüstüne sağtık>Ekran çözünürlüğü>Gelişmiş ayarlar

Açılan sekmenin ekran görüntüsünü atabilirmisiniz?

Windows 10 için:
Masaüstüne sağtık>görüntü ayarları>gelişmiş görüntü ayarı>ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özellikleri.

Windows 7 için:
Masaüstüne sağtık>ekran çözünürlüğü>gelişmiş ayarlar.

Açılan sekmenin ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Konuyu şimdi hortlatıyorum ama bende aynı sorunun mağduruyum bakabilir misin usta.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9,7 KB · Görüntüleme: 180
Konuyu şimdi hortlatıyorum ama bende aynı sorunun mağduruyum bakabilir misin usta.
Windows 10'un otomatik driver güncellemesiyle alakalı karşılaşılan bir durum olduğunu okumuştum. Amd'nin sitesinden ekran kartı modeline göre driver'ını indirip kurduğunda düzeliceğini düşünüyorum.
Driver İndirme: https://www.amd.com/en/support
Graphics> Radeon 500 series>Radeon 500 series>radeon 530 seçtikten sonra submit diyerek windows 10 64 bit için Adrenalin 2020 Edition 20.10.1 Optional indirebilirsin. Unutmadan kurmadan önce bilgisayarında yüklü olan ekran kartı driverını sil reset at sonra kurulumu gerçekleştir. Ekran driverını aygıt yöneticisinden silebilirsin görsel olarak ekledim. İndirdiğin driverı kur kurulum sonrası düzelicektir.

Dosya Ekleri

• driver silme.png
    driver silme.png
    15,4 KB · Görüntüleme: 182
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı