AMD Radeon 530 sistem Dying Light kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Salih_Emre

Hectopat
Makaleler
3
Sistemim: AMD Radeon 530, 12 GB 2133 DDR4 RAM, i5 7200U 3.1 GHz, 500 GB HDD.

Dying Light minimum sistem gereksinimlerini karşılıyor ama oyunda optimizasyon gibi sorunlar var mı? Hangi ayarlarda yaklaşık kaç FPS alırım?
Son olarak hangi DLC'ler hikaye tarafında? Ona göre alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldırır ama çok tatmin etmeyebilir :( O oyunu ben de yüksek ayarda ve yüksek FPS ile oynamak istedim. Bir süre grafik kartlarını sadece o oyuna bakarak karşılaştırdım ki halen benchmark olarak kullandığım bir oyun. Orta ayarda en iyi ihtimalle oynarsın. Yine ben videoyu atayım, buna razıyım dersen al. Zaten bilgisayar fiyatları da malum :/

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada şu sıralar Dying Light'ı Geforce Now üzerinden oynuyorum. Arada lag yapıyor ve görüntü kalitesi bozuluyor ama oyun genel olarak oldukça akıcı. Sistemim çok iyi değil. Hele ki yakın zamanda zaten külüstür olan ekran kartım yandı. Şu an bilgisayarımda Intel HD 2000 dahili grafik var ve bu bilgisayarla Dying Light'ı akıcı oynayabiliyorsam ve bunu bedava yapıyorsam biraz lag da olsun be :p Windows 10 üzerinde Geforce Now istemcisinin bazı ayarlarını değiştirereken azından oyunun laga girmesini büyük oranda engelliyorum ve fare gecikmesini minimalize ediyorum. Bu da ileri bir adım.

DLCler kısmını şimdi okudum. The Following DLC'sini alabilirsin ama şahsen Dying Light DLClerinin çoğu çöp. Çoğunluğu sadece oyun boyunca kullanmayacağın itemler veriyor. Hunter Bow hangi DLC ile geliyor bilmiyorum ama bir tek o mantıklı alınması. Eğer ucuza OP silah istiyorsan Left 4 Death item pack'i satın alabilirsin. Harbi OP silahlar craft edebiliyorsun. Hell Raid diye bir DLC yaptılar ama o da çok kısa ve çok negatif karşılandı topluluk tarafından.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı