Çözüldü AMD Radeon 530 Uygun Driver

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mecnarl

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 2 gün önce AMD'nin kendi sitesinden Radeon 530 için Driver indirdim. Kurdum, ekran kapandı birkaç saniyeliğine, oluyor gibiydi ancak Driver yüklenememişti. Aygıt yöneticisinden yüklemeyi düşündüm ama sanırsam Windows Update güncel Driver'leri yüklemiyormuş. (Laptop bilgisayara sahibim.) Bu Driver olayını nasıl halledebilirim?
İşletim Sistemi: Windows 10
Bir de AMD işlemciden gelen R5 var sanırım:

381845

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben daha önce böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım nasıl çözülür bilmiyorum. Bende Radeon 520 var CS:GO’da en az 70 FPS alıyor.

Henix bende de aynı problem var yani harici ekran kartını kullanamıyorum sen Windows'un hangi sürümünü kullanıyorsun bir de hiç format attın mı?

Henix bende de aynı problem var yani harici ekran kartını kullanamıyorum sen windowsun hangi sürümünü kullanıyorsun bir de hiç format attın mı
Ben bilgisayarımı aldıktan sonra toplamda 2 kez format attım. Şuan Windows 10 1909 sürümünü kullanıyorum. Formattan sonra sürücüleri bilgisayarın üreticisinin internet sitesinden indirdikten sonra sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum harici ekran kartımı.

O AMD ıle ılgılı bır problemmıs yenı ogrendım. Dızustu bilgisayarımda 2 ekran kartı oldugu ıcın PC CS:GO'yu 1. sıyle acıyormus. Eger AMD 530 ıle acarsa yuksekde 60 FPS ustu gorucem, umarım
AMD bu sorunu cozer.

Benim de aynı sorun var şu an sen çözdün mü dostum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı