AMD Radeon hata veriyor

in Time

Centipat
Selam arkadaşlar. Yeni 165HZ TUF Monitör aldım. Birkaç gün kullandıktan sonra arada bir gelen bildirim var çevirdiğimde çok saçma bir şey çıkıyor anlamadım. Sebebi ne olabilir?
Screenshot_2.png

2 Kez denedim. Display Port kullanıyorum. Kutudan çıkan display port monitörün kendi kablosu. Yeni kablo almam gerekir mi? Dönüştürücü yok

Monitörde bu arada bir sorun vs. görmedim oyunlarda akıcı bir şekilde 165 tam sabit alıyorum. Anlamadığım bu bildirim neden geliyor zararı ne? Ayrıca ASUS kutusuna koyduğu kablo kalitesiz bir kablo mudur?

Monitörde bu arada bir sorun vs. görmedim oyunlarda akıcı bir şekilde 165 tam sabit alıyorum. Anlamadığım bu bildirim neden geliyor zararı ne? Ayrıca ASUS kutusuna koyduğu kablo kalitesiz bir kablo mudur?

Değildir ama sıkıntısız da diyemem. Kabloyu aldıktan sonra da halen sıkıntı yaşıyorsanız sürücü ile de alakalı olabilir belki. Kabloyu aldıktan sonra WHQL sürümü yükleyip deneyin.

Ekran kartımı monitörü almadan önce WHQL sürümünü yüklemiştim. Yine de teşekkürler. Zararı var mı hiç görmedim fakat bu uyarıda beni sinir ediyor anlamadım yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı