AMD Radeon HD 7670M sürücüsü yüklenmiyor

ataberkrddl

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Samsung NP350V5C-S0etr bir laptop var. İşletim sistemim Windows 8.1. laptopta Intel HD Graphics 4000 ve AMD Radeon 7670M ekran kartları takılı.
Birkaç aydır tüm denemelerime rağmen, 7670M'nin sürücüsünü kuramıyorum. Samsung'un kendi sitesindeki driverı, AMD'nin güncel driverını denedim. Fakat her defasında ya ekran(ve bilgisayar) donuyor ya da komple siyah oluyor. Yeniden başlattığımda sorun düzeliyor genelde fakat bazen safe mode ile sürücüyü silmek zorunda da kalabiliyorum.
Bir tek 13.X versiyonlu bir sürücüyü yükleyebilmiştim fakat onda da Catalyst'te switchable Graphics seçeneği gözükmediğinden hiçbir işime yaramadı. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Samsung NP350V5C-S0etr bir laptop var. İşletim sistemim Windows 8.1. laptopta Intel HD Graphics 4000 ve AMD Radeon 7670M ekran kartları takılı.
Birkaç aydır tüm denemelerime rağmen, 7670M'nin sürücüsünü kuramıyorum. Samsung'un kendi sitesindeki driverı, AMD'nin güncel driverını denedim. Fakat her defasında ya ekran(ve bilgisayar) donuyor ya da komple siyah oluyor. Yeniden başlattığımda sorun düzeliyor genelde fakat bazen safe mode ile sürücüyü silmek zorunda da kalabiliyorum.
Bir tek 13.X versiyonlu bir sürücüyü yükleyebilmiştim fakat onda da Catalyst'te switchable Graphics seçeneği gözükmediğinden hiçbir işime yaramadı. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

Hocam aynı laptopu kullanıyorum ve bizde kurmakta zorlanmıştık internet kafeye götürdük orada yüklettik.

Kurulmuyor mu sürücü? Hata alıyorsanız ekran görüntüsü paylaşın.
Herhangi bir hata almıyorum fakat ne olduğunun videosunu çektim. Buyrun.
Sürpriz bir şekilde, 13.251.9001.1001 sürümü sürücü yüklendi. Fakat nedense oyunlarda hala aynı FPS'i alıyorum, geçiş yapıp yapmadığından nasıl emin olabilirim?
Hatta bir ekleme daha, bu sürücüyü kurduktan sonra güncel sürücüye de güncelleyebiliyorsunuz. Fakat hala oyunlarda AMD'ye geçip geçmediğiyle alakalı şüphelerim var.
Maalesef sorun bilgisayarı yeniden başlatmam ile tekrar baş gösterdi. Yardım edebilecek, daha önce başına gelmiş kimse yok mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı