Amd Radeon HD 8570M Watch Dogs Oynatır Mı ?

onurcosgun

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Merhaba Arkadaşlar

Sorum başlıkta belirttiğim gibi HD 8570M ile Watch Dogs oynanır mı ?
Oyunun sistem gereksinimlerine baktım fakat sistem gereksinimlerinde mobil ekran kartlarını göremedim verilen sistem gereksinimlerinde hep masa üstü bilgisayar ekran kartları verilmiş.

İşlemci : İntel Core İ5-3230M
Ram : 6 Gb DDR3 1600 MHz
Ekran Kartı : Amd Radeon HD8570M 2GB
HDD : 500 GB 5400 Rpm SSHD 8 GB

Şarz fişi takılı olarak 1280x720'de low-medium arası oynatabilir. Kesin birşey söylemiyorum ama dediğimi bir dene.

Hiç bir şey denemeden gerçekleşmez. Evet oyun çok pahalı ama bir denemekte fayda var. Bir site vardı sistemine bakarak oyunu oynatır mı oynatmaz mı ona bakıyordu ama o siteyi bulursam yazarım. :D

Evet kardeşim hemen döndüm siteyi buldum. Google ye girerek ''Can You Run It'' yazarak giriyorsun orada istediğin oyunu seçiyorsun. Ve bekliyorsun. Biraz bekledikten sonra cevabını veriyor...

Son düzenleyen: Moderatör:
O siteyi biliyorum denedim zaten o siteyi . Ekran kartını HD4000 olarak gördüğü için oynatamaz diyor. En iyisi oyunu alan arkadaşlarımdan ödünç alıp denemek olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı