AMD Radeon R5 M230 Sürücü Yüklerken Kilitlenme

gvgod

Kilopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar bugün bilgisayarıma format attım. Ekran kartı sürücüsü Windows Update üzerinden eski sürümü yüklenmişti. AMD'nin kendi sitesinden son sürücüyü indirdim. Sırasıyla adımları gerçekleştirdi. AMD ekran kartı sürücüsüne geldiğinde ise %49'da takıldı. Yaklaşık 5 saat boyunca belki devam eder umuduyla bekledim fakat imleci oynatmaya çalıştığımda oynamıyor, ekrandaki sürücünün yüklenme sürecini gösteren yerin altındaki 6 saniyede bir değişen reklam da hareket etmiyordu. Yani kısacası kilitlenmişti. Bu kadar bekledikten sonra bir tepki alamayacağımı düşünüp bilgisayarımı düğmesinden kapattım. Tekrar açtığımda önce döndü, sonra Lenovo yazısı gitti aşağıdaki şey dönerken birden dondu. Biraz bekledim ve gelmeyince bilgisayarıma tekrar format attım. Tekrar aynı şeyle karşılaşacağımı düşünüyorum, bu yüzden kuruluma geçmedim. Size danışmak istedim. Aygıt yöneticisinden baktım. Şu an AMD sürücülerim yüklenmiş, Windows Update ile yüklenen sürücü bu. 2015 tarihine ait. Üstelik masaüstünde sağ tıkladığımda AMD ayarlarına bile ulaşamıyorum. @claus sanırsam bu konuda bilgin vardı. Bu da bilgisayarımda yüklü olan programların fotoğrafı:

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen bu şekilde.
Yazdığın gibi yap.
AMD'nin kendi sitesinden son sürücüyü indirdim. Sırasıyla adımları gerçekleştirin.
Sürücüleri kuraken internete bağlanmaya gerek yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı