AMD Radeon R9M265X hiçbir driver çalışmıyor

-utku-

Decapat
Windows 10 geçtiğimde bu sorunla karşılaştım. AMD Catalyst control center gitmişti ben de geri yüklemiştim Windows 8.1 i sonra geri dönmüştü. Baya bi kararsız kalmıştım Windows 10 geçip geçmemek konusunda sonra Windows 10 geçtim ve driver yüklemeyi denedim. Bir sürü driver yükledim sonunda 1 tanesi çalıştı AMD Catalyst Control Center yerine Radeon Ayarları gelmişti sonra uzun bir süre böyle kullandım Radeon Ayarlarını açmayı denedim bugün sürücü uygun değil falan dedi işte. Ben de gidip güncel sürücüleri indirdim 175 hatasını verdi, bu hatanın çözümünde AMD Catalyst Control Center uygulaması vardı farklı bir tane onu indirdim yükledim yükleme tamamlanıyor ama hiçbir işe yaramıyor ne bir uygulama geliyor ne de başka bir şey. Bu arada tamamen kaldırdım Radeon ayarları olan uygulamayı haliyle ekran kartı gözükmüyor aygıt yöneticisinde.(2 ekran kartı var bilgisayarda.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı