AMD Radeon ReLive Sürücü Kurarken Kilitlenme Problemi

gvgod

Kilopat
Yer
Türkiye
Selamlar arkadaşlar. Bu sorun yüzünden kafayı yemek üzereyim. Bilgisayarımı formatladım, Intel sürücülerini sıkıntısız kurdum, fakat AMD sürücüleri kurulurken ekran kartı sürücüsü yazdığı an bilgisayar kilitleniyor. Saatlerce bekledim fakat geçmedi. Yani normal sürücü yüklemede oluşan titreme gibi sorunlardan değil. Bilgisayar kilitleniyor ve ardından açılmıyor. Temiz kurulum yaparak veya kurulum USB'sinden onarım açarak düzeltebiliyorum. DDU ile defalarca kez silip kurdum. Önce Intel sürücüsünü daha sonra AMD sürücüsünü kurmayı da denedim. Lütfen yardım edin çıldıracağım.
Sistem:
  • Intel HD Graphics 4600
  • AMD Radeon R5 M230
  • Intel i5 4200M
  • 4GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski sürümleri, mesela laptop üreticisin sürücülerini dendin mi ?
Evet, Catalyst sorunsuz kuruluyor ama günümüzdeki oynadığım güncel oyunlarda saçma sapan performans vermesi beni delirtiyor. Formattan önce yine aynı sorun vardı. DDU ile sürücüleri kaldırdım. Sonra Windows Update kendisi yüklemişti en son sürücüyü. Fakat şimdi o da olmuyor. ReLive ile oynadığım GTA V ile Catalyst'te oynadığım GTA V'nin farkını görebiliyorum.

Söyle dene. Eski çalışan sürümü yükle ve sonra üstüne güncel sürümü yükle.
En yakın zamanda denemeye çalışacağım hocam. Size bildiririm.

Şu an eski sürücüyü kurdum, Catalyst üzerinden yazılım güncelleştirme yapıyorum umarım yine çökmez. Artık HDD'ye zarar geleceğinden korkuyorum.

Söyle dene. Eski çalışan sürümü yükle ve sonra üstüne güncel sürümü yükle.
Yine aynısı oldu bilgisayarı zor açabildim hocam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı