AMD Radeon RX 580 wattman hatası

Kaankurtulus

Centipat
Oncelikle iyi günler.
AMD RX 580 8 GB adlı ekran kartına sahibim, ve açıkçası bu zamana kadar memnundum. 3 Ay önce oyun oynarken birden ekranım karardı ve fanlarım çok hızlı dönmeye başladı. Açıkçası araştırma gereği duymadım ama geçen hafta bu durum tekrarladı ve şimdiye kadar da devam ediyor. Çok araştırma yaptım çok fazla çözüm ve yöntem var.
Kartımın garantisi 1 hafta önce bitti servise göndermeden bir çözum var mıdır? Veya en iyi çözüm nedir? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oncelikle iyi günler.
AMD RX 580 8 GB adlı ekran kartına sahibim, ve açıkçası bu zamana kadar memnundum. 3 Ay önce oyun oynarken birden ekranım karardı ve fanlarım çok hızlı dönmeye başladı. Açıkçası araştırma gereği duymadım ama geçen hafta bu durum tekrarladı ve şimdiye kadar da devam ediyor. Çok araştırma yaptım çok fazla çözüm ve yöntem var.
Kartımın garantisi 1 hafta önce bitti servise göndermeden bir çözum var mıdır? Veya en iyi çözüm nedir? Yardımlarınızı bekliyorum.
Hangi modeli kullanıyorsun?

Tüm oyunlarda mi oluyor?

Test amaçlı GPU frekansını (-%30) ayarlayıp biraz o şekilde oynar misiniz?

Benim de aynı şekilde sorunum vardı. GTA 5 için frekans düşürme ise yaramıyor, kart sıcaklığını Max 45 derece olacak şekilde ayarladigim zaman sorunsuz oluyor.

CSGO'da ise bu hiçbir işe yaramıyor. Sadece GPU frekansını (-%30) olarak ayarladigim zaman siyah ekran hatası gidiyor.

Tüm sistemi yazar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı