Çözüldü AMD Radeon settings "182" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İbrahim Özkan

Hectopat
Yer
izmir
Daha fazla  
Ryzen 3 3100 ve MSI GTX 1660 Super Gaming X ile bir sistem topladım dostlar. RAM 3200 MHz.
Sorun AMD software settings indiriyorum yani Radeon settings ama indirdikten sonra açılırken hata 182 kodunu veriyor.
Bazı sorunlar ile karşılaşıldı demekte birkaç video var ama MSI anakartlarla yapıyorlar diye anlamadım. Anakart S2H benim. Kurcaladım aynı ayarları bulamadım var mı çözümünü bilen? Şimdiden.

Çözüm
NVIDIA ekran kartı olan ve içerisinde dahili GPU olmayan sisteme Radeon Settings kurmaktaki amacı anlamakta güçlük çekiyorum. Biraz daha açar mısınız acaba?

Hatanın kendisi zaten sistemde AMD GPU olmadığını belirtiyor:

Özetle: AMD GPU olmayan sisteme Radeon Settings kurmanıza gerek yok.
NVIDIA ekran kartı olan ve içerisinde dahili GPU olmayan sisteme Radeon Settings kurmaktaki amacı anlamakta güçlük çekiyorum. Biraz daha açar mısınız acaba?

Özetle: AMD GPU olmayan sisteme Radeon Settings kurmanıza gerek yok.

Çözüm
NVIDIA ekran kartı olan ve içerisinde dahili GPU olmayan sisteme Radeon settings kurmaktaki amacı anlamakta güçlük çekiyorum. Biraz daha açar mısınız acaba?

Özetle: AMD GPU olmayan sisteme Radeon settings kurmanıza gerek yok.

Abi anladım seni haklısın ama işlemcim Ryzen. Mesela Intel'in nasıl Intel grafik paneli varya Ryzen'in ne onu bilmiyorum. Arkadaşlarım da bizim de ekran kartım NVIDIA işlemcim Ryzen diyor ama indirebiliyor yani. Demem o ki abi işlemci ayarlarını hangi uygulamadan görebiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@İbrahim Özkan Intel'in Intel grafik paneli olmasının sebebi o işlemcinin içinde iGPU olması. Sizin işlemciniz iGPU'ya sahip olmadığı için kuramazsınız.

İşlemci ayarı derken neyi kastediyorsunuz? OC yapmak istiyorsanız Ryzen Master var. Fan ayarı yapmak istiyorsanız sıv programı var.

Anladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Demem o ki abi işlemci ayarlarını hangi uygulamadan görebiliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı