AMD Radeon Software Hata 184

MertCan0012

Femtopat
Daha fazla  
Hata 184 geçerli işletim sistemi desteklenmediğinden Radeon Software yükleme işlemine devam edilemiyor. Diyor, nasıl düzeltilebilir bu hata? Çok can sıkıcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka ayarlardan baktım sürümde 1803 diyor.

Windows 10 Home Single.

AMD sürücüleri genelde sorun çıkarıyor sürücüleri kaldırıp baştan kurabilirsin veya biraz eski bir sürümü kurabilirsin. AMD kendi sayfasında sorunun çözümü hakkında birkaç bilgi veriyor oraya bakmanı tavsiye ederim.

Kanka ben zaten var olan ekran kartımı DDU ile kaldırdım BIOS'u güncelledim çünkü ekran kartım aktif olmuodu şimdi driver ı yüklediğimde bu hatayı veriyor.

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın ve aygıt yöneticisinden üstünde ünlem olan aygıta sağ tıklayın ve cihazı kaldır deyin ondan sonra bilgisayarımız yenişen başlatın.

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın ve aygıt yöneticisinden üstünde ünlem olan aygıta sağ tıklayın ve cihazı kaldır deyin ondan sonra bilgisayarımız yenişen başlatın.
Kanka ben zaten ekran kartı sürücüsünü ddudan kaldırdım diyorum pcde ekran kartı yok ekran kartı driverını yüklerken amd radeon software hata verio onun çözümünü arıyorum.

Kanka ben zaten ekran kartı sürücüsünü DDU'dan kaldırdım diyorum PC'de ekran kartı yok ekran kartı driverını yüklerken AMD Radeon Software hata verio onun çözümünü arıyorum.

Dediğim işlemi yaparak Windows'un kurduğu en stabil sürücüyü kurmamızı sağlar. 20.11.2 sürümünü denediniz mi?

Dediğim işlemi yaparak Windows'un kurduğu en stabil sürücüyü kurmamızı sağlar. 20.11.2 sürümünü denediniz mi?
Şuan yükleniyor
Kanka sorunsuz bir şekilde indi ve çalışıyor teşekkürler şimdi ekran kartı driverını indirebilirm
Kanka bişey daha sorucaktım ekran kartının en güncel driverını indirmek daha mantıklı demi

Son düzenleme:
Sa 2 gündür driver indirmeye çalışıyorum bir sürü yöntem denedim ilk önce driverı DDU indirerek silin zaten Google'a DDU indir yazın çıkar. Sonra güvenli modu açın çok basit youtubea bakın çıkar açtınız sayıyorum sonra DDU'yu açarak silin driverı tavsiye edilen ile zaten yeniden başlayınca güvenli moddan çıkacaktır sonra açın driverı kurun olmuyorsa internet aparatı ya da kablolu internet yerlerinde olabilir ya da USB giriş yerlerinde ben internet aparatı kullanıyorum açtığınız anda kurulum başladınından itibaren. Hiçbir şeye ellemeyin. Masaya dahil o zaman oluyor iniyor. Yardımcı olduysam ne mutlu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı