Çözüldü AMD Radeon Software kurulurken yarısında donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Flashtain

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, bilgisayarım varsayılan ekran kartı olarak harici olan AMD'yi değil de dahili olan Intel'i algılıyor.
Yaptığım araştırma sonucu internetten AMD Radeon Software indirdiğimde bilgisayarı yeniden başlatıyor ve kurulum aşamasına geçiyor fakat kurulumunu yaparken yarısında (genellikle %95'te) bilgisayar donuyor ve tek çaresi bilgisayarı kapatıp tekrar açmak oluyor.
Böyle yaptığımda ise otomatik onarıma geçiyor ve "otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı." yazısının ardından sistemi geri yükleye bastığımda indirdiğim AMD Driver'i tekrar silmek zorunda kalıyorum.
AMD Radeon'u sorunsuz bir şekilde nasıl yüklerim?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD ekran kartı ne? 5000 serisi ise AMD Cleanup Utility indir ve AMD adına ne varsa temizle güvenli modda.
Daha sonra manual temiz kurulumla AMD sitesinden indireceğin en son driverı kur.

Bende ekran kartımı güncellemek adına AMD Radeon Software'yi indirmiştim. Fakat işlemi tamamladıktan sonra ekran kartımın ismi farklı gözüküyordu. Bende Windows Update'den güncelledim.

Öncelikle yardımın için teşekkür ederim. Radeon Software'i kurarken fabrika ayarlarına mı ayarlayacağım yoksa normal mi kuracağım?

İsterseniz Radeon Software'a bulaşmayın. Windows'un kurduğu sürücü ile kalın. Illaki kurmak istiyorsanız Cleanup Utility ile kaldırın veya DDU ile ve 20.11.2 sürümünü kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı