AMD Radeon yenileme hızı ayarları

mavibeyin

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ak Saray
AMD Radeon ayarlarından, ekranın yenileme hızını (Hz) ayarlayamıyorum. Ekran orijinal 60Hz en son 74 yapabiliyorum, Radeon ayarlarından özel çözünürlük yapıyorum ve bunu 74 Hz ayarlıyorum fakat teknik özelikler kısmında 59Hz gözükuyor, nasıl ayarlayabilirim bunu?

Dosya Ekleri

• Adsız 1.png
    Adsız 1.png
    126,6 KB · Görüntüleme: 444
  • Adsız 2.png
    Adsız 2.png
    123,6 KB · Görüntüleme: 407
  • Adsız 3.png
    Adsız 3.png
    126,2 KB · Görüntüleme: 395
Ekran kartınızı 2020 edition'a güncelleyin.
Güncelledim fakat geri bi sürüm altına düşürmek zorunda kaldım oyunlara girdiğimde bazı hatalar aldım bir daha uğraşmak istemedim. Biraz hataların giderilmesi için bekliyorum daha sonra indireceğim. Ama bunun Hz ile ilgisi varsa bilemiyorum.

Güncelledim fakat geri bi sürüm altına düşürmek zorunda kaldım oyunlara girdiğimde bazı hatalar aldım bir daha uğraşmak istemedim. Biraz hataların giderilmesi için bekliyorum daha sonra indireceğim. Ama bunun Hz ile ilgisi varsa bilemiyorum.
İlk güncellenen versiyonda sorunlar vardı evet ama ondan sonra gelen güncellemede her hangi bir hata yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı