Oyun AMD Raise The Game kampanyası

Ben de kampanya maillerine sipariş numaramla birlikte mail gönderdim, bekliyorum ne kodu verecekler. Forspoken vermedikleri takdirde hakem heyetine başvuracağım. Gerekirse AMD'ye de mail gönderip kampanyaya uymadıklarını söyleyeceğim. Elimde direkt olarak attıkları mail var, şu foto var mailde:
Eki Görüntüle 1443046
Üstüne bir de detaylı bilgi için diyerek AMD'nin sitesini atmışlar ki zaten ben de AMD sitesinde yer alan ürünü istiyorum.

İade konusu ise firmanın tutumuna bağlı hocam, bir şey diyemem pek. Teknik olarak geri almaları gerek ama.
Firmanın yazdıklarına bakın.

Firmanın yazdıklarına bakın.

Çok sinirlendim diğer sitelerden alınan RX 6600'ler için frospoken veriliyor bende forspoken istediğimi Sniper Elite 5 veremeyeceklerini söylüyorum bana firmamızı karalıyorsun diyorlar şaka gibi.

Ben de kampanya maillerine sipariş numaramla birlikte mail gönderdim, bekliyorum ne kodu verecekler. Forspoken vermedikleri takdirde hakem heyetine başvuracağım. Gerekirse AMD'ye de mail gönderip kampanyaya uymadıklarını söyleyeceğim. Elimde direkt olarak attıkları mail var, şu fotoğraf var mailde:
Eki Görüntüle 1443046
Üstüne bir de detaylı bilgi için diyerek AMD'nin sitesini atmışlar ki zaten ben de AMD sitesinde yer alan ürünü istiyorum.

İade konusu ise firmanın tutumuna bağlı hocam, bir şey diyemem pek. Teknik olarak geri almaları gerek ama.

Hocam telefonla ararsanız bu firmayı sizden verdikleri kodu girmenizi verilecek oyunların ekranınıza çıkacağı söyleniyor ben müşteri temsilcisine mailime Sniper Elite 5 yazmışsınız işte dedim o da girmeden göremeyeceğimi söyledi bende AMD sitesine girdim kodu girmemi istedi kodu da girdim Sniper Elite 5 yazdı bende ona Sniper Elite 5 olduğunu ilettim bir şey yapamayacağını söyledi sonra iade etmek istediğimi söyledim kodu siteye girdiğim için iade edemeyeceğimi söyledi bende dedim ki siz istediniz kodu girmemi dedim temsilci de iade edeceğinizi o arkadaşa söylemediyseniz bilemez dedi yani kısacası eğer ürünü iade edecekseniz sakın kodu girmeyin siteye, size telefonda girmenizi isteyecekler sakın yapmayın.

Dosya Ekleri

• forspoken.png
    forspoken.png
    51,3 KB · Görüntüleme: 62
  • karalamaymış.png
    karalamaymış.png
    87,1 KB · Görüntüleme: 49
  • v2.png
    v2.png
    35,6 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
Bu 2. yazışımdı, ilkinde bilgilendirme yapacağız dediler 1 hafta boyunca cevap gelmedi, 2.sinde de kabul etmediler bir daha da yazmadım. Tam olarak ayın kaçı aldınız öğrenebilir misiniz? Eğer yakın tarihlerde aldıysak bir daha mail atacağım.

İncehesap AMD kampanyasına sonradan dahil oldu ilk başlarda anlaşmalı sitelerde gözükmüyordu şu an gözüküyor.

Mayıs'ta aldım ben de sizinle aynı tarihler sayılır. İsterseniz bir de site üzerinden mesaj atın neden kampanyaya dahil olamadığınız hakkında bir şey diyorlar mı? Mayıs'ın sonunda almısım. Acaba kartların üretim ayı falanda mi önemli aklıma başka hiçbir şey gelmedi.

24 haziran civarı diye biliyorum öncesinde yoktu siz yine yakın tarihte almışsınız. Mayısta ekran kartı satın alıp oyunları alabilen var mı onu merak ediyorum.
Üstünden biraz zaman geçmiş ama kampanya bitmedi sonuçta. 27 Mayıs'ta incehesap dan rx6600 almıştım. 4 gündür müşteri hizmetleri ile uğraşıyorum sadece Haziran ayında alan kişilere kod veriyoruz dediler. Biraz sert konuşunca amd ile iletişime geçin dediler. Onlara mail attım geri dönüşü isterseniz yazarım. Kampanyanın bitmesine 3 gün var.

Dosya Ekleri

• incehesap-amd-rise-the-game-bundle-oyun-hediyeleri-2.jpg
    incehesap-amd-rise-the-game-bundle-oyun-hediyeleri-2.jpg
    138,7 KB · Görüntüleme: 43
Üstünden biraz zaman geçmiş ama kampanya bitmedi sonuçta. 27 Mayıs'ta incehesap dan rx6600 almıştım. 4 gündür müşteri hizmetleri ile uğraşıyorum sadece Haziran ayında alan kişilere kod veriyoruz dediler. Biraz sert konuşunca amd ile iletişime geçin dediler. Onlara mail attım geri dönüşü isterseniz yazarım. Kampanyanın bitmesine 3 gün var.
AMD'ye mail atınca kabul ettiler mi yani oyun kodlarını alabildiniz mi? Ekran kartını aynı tarihte almışız ben de 27 Mayısta aldım. Tam olarak ne yazdınız AMD desteğe ben de yazayım benzerini eğer aldıysanız oyun kodlarını.

Son düzenleme:
AMD'ye mail atınca kabul ettiler mi yani oyun kodlarını alabildiniz mi? Ekran kartını aynı tarihte almışız ben de 27 Mayısta aldım. Tam olarak ne yazdınız AMD desteğe ben de yazayım benzerini eğer aldıysanız oyun kodlarını.
1 saat oldu mail atalı. Cevap gelince paylaşacağım.

Geri
Yukarı