AMD ReLive video kayıtları açılmıyor

Vlam_Draak_888

Centipat
Ekran Alıntısı2.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Abiler ben ReLive ile kayı da başladığımda kaydediliyor diyor ama durdurunca videolarıma gidip açıyorum açılmıyor, hata veriyor. Ayrıca henüz ortam oluşturulmadı diyor görüntü yok. Yardımcı olabilecek biri var mı? (İlk başta Windows Media Player codec hatası vermişti ben de k-Lite codec pack kurdum şimdi de screenshotdaki hatayı veriyor. Twitch yayını başlatınca çevrimdışı gözüküyor hesap bağlantısını falan yaptım. OBS ile yapabiliyorum ama ReLive ile olmuyor.)
Ekran kartım AMD ATI Radeon R7 200 series.

Son düzenleyen: Moderatör:
VLC Player ile açmayı dener misin?

VLC Player'da sürekli loopa giriyor ve yanıt vermemeye başlıyor.
262 Bayt dosyada bir kare bile görüntü olmaz zaten. Ne kadar süre kaydettin? Ayrıca neden Windows 7 kullanıyorsun?

20dakika kaydetsemde aynı sorun oluyor, Windows7 kullanıyorum çünkü sistemim ortanın biraz altında Windows 10'a geçmeyi denedim hiçbir oyun oynatmıyor neredeyse şöyle bir örnek vereyim Windows7 kullanırken Saints Row 3'de orta seviye grafiklerde 30, 9FPS ortalama alıyorum.
SIV.png

Son düzenleme:
Masaüstünde boş bir alana mouse ile sağ tıklayıp Radeon ayarlarını açın.
Uygulamanın ayarlarından Genel sekmesine gelip Masaüstü Kaydediciyi etkin hale getirin.
Yine aynı yerdeki Video şifreleme türü seçeneğini HEVC yapın codec sorunu ortadan kalkacaktır.
Radeon 1.jpg

Radeon 2.jpg

Radeon 3.jpg

Radeon ayarlarını yani Ekran kartı sürücünüzü kaldırıp, tekrar yüklemeyi deneyin.
DDU ile kaldırımı sağlayıp tekrardan gerek WHQL gerekse 20.5.1 sürümlerini yükledim ama sorun aynı. Bu sorun R7 240 kullanmaya başladıgımdan beri var zaten. Mega Codec Pack paketini yükledigimde de sorun aynıydı.

DDU ile kaldırımı sağlayıp tekrardan gerek WHQL gerekse 20.5.1 sürümlerini yükledim ama sorun aynı. Bu sorun R7 240 kullanmaya başladıgımdan beri var zaten. Mega Codec Pack paketini yükledigimde de sorun aynıydı.
R7 240 için nasıl olduğunu bilemem.
DDU programı kulanmayın.
Sürücünüzü kurarken fabrika verilerine sıfırla demeniz yetiyor.
Eski kurulumu ayarlarıyla ve çer çöpüyle birlikte tamamen kaldırıp.
Kendisi bilgisayarı yeniden başlatıp yenisini kuruyor.

Geri
Yukarı