AMD RGB Stok soğutucu nasıldır?

Fanı boyamak diye düşünmüştüm ben hocam. Yakıyor valla görünüşü. :)

Hocam bu biraz abartı kaçar sanki. :D Bu tankı kasama takmak için
Corsair Obsidian 1000D şöyle bir tank kasası gerek.
İlla AMD soğutucu istiyorsanız 2. elden Wraith Prism bakabilirsiniz. Attığınız fan pek iyi değil.
Anladım hocam stok daha iyi diyorsunuz yani.
Sıvı soğutma olarak şu modeller kafamı kurcalıyor fikirleriniz neler?

Hocam bu biraz abartı kaçar sanki. :D Bu tankı kasama takmak için
Corsair Obsidian 1000D şöyle bir tank kasası gerek.

Anladım hocam stok daha iyi diyorsunuz yani.
Sıvı soğutma olarak şu modeller kafamı kurcalıyor fikirleriniz neler?
NZXT gereksiz pahalı. MSI MAG CoreLiquid 360R ARGB 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu - incehesap.com

Arkadaşın kasasını bilmeden 360mm sıvı soğutucu önermek yersiz.

3000'e kadar bütçe var demişsiniz, gereksiz. Ne OC yapacakmışsınız ne de ısınma sorunu varmış. Kasanızı söyleyin. Duruma göre sıvı soğutucu ya da yeni kasa + soğutucu önerileri gelir.

OC yapmıyorum. Sadece görünüş maksatlı alacağım şu anda kasamda Ryzen 5 2600 var stok soğutucuyla 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Ben de kullanıyorum ama sorunsuz değil. Undervolt yaptığım halde tam yükte 85 derecede çalışıyor. Sen sıcaklık takibi yapmadığın için sorunsuz sanıyorsundur.

Ben de kullanıyorum ama sorunsuz değil. Undervolt yaptığım halde tam yükte 85 derecede çalışıyor. Sen sıcaklık takibi yapmadığın için sorunsuz sanıyorsundur.
Emin olun sizden daha fazla sıcaklık takibi yapıyorum. Demekki sizde problem var hocam ben stok fan %100 kullanımda 75C geçtiğini hiç görmedim. Dilerseniz paylaşayım sonuçları. İşlemcim:Ryzen 5 2600

Emin olun sizden daha fazla sıcaklık takibi yapıyorum. Demekki sizde problem var hocam ben stok fan %100 kullanımda 75C geçtiğini hiç görmedim. Dilerseniz paylaşayım sonuçları. İşlemcim: Ryzen 5 2600.

Boşta ve yükte değerler böyle.

Dosya Ekleri

• boşta.jpg
    boşta.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 21
  • yükte.jpg
    yükte.jpg
    146,4 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı